Jump to content
AtanasovR

Accord мултиволан въпрос ?

Recommended Posts

Здравейте , искам да попитам някой със Акорд 2007г. ,който на мултиволана има от долу в ляво две копченца за телефон въпроса ми е тъй като моята кола е от Германия и като ги натискам ми говори само на немски дали може да се смени езика някъде напр. английски и това handsfree система ли е и ако да как се настройва ако някой ми даде инфо ще му бъда много благодарен !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, но мисля че макар и за по-новият Акорд този видео клип би могъл да те ориентира.http://www.youtube.com/watch?v=BpEGtP3U620

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За смяна на езика е нужно малко да си "поговориш" със системата! Както писах в тази тема:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=87426това е сериозен недостатък на моделите на Хонда с Блутут между 2006 и 2012 година, защото няма възможност за използване на бутините! В новите модели като ЦРВ се настройва по-лесно с бутоните.Това е от БГ ръководството на ЦРВ 3ген. и вероятно е същото и на Акорда:Промяна на езикЗа да изберете един от петте езика:английски, френски, италиански, немскии испански, направете следното:Например промяна от английски нафренски.1. Натиснете и освободете бутона Talk.След звуковия сигнал, кажете „Changelanguage (промени език)”. Отговорътна системата е английски, френски,италиански, немски или испански?2. Натиснете и освободете бутонаTalk. След звуковия сигнал, кажете„French (френски)”. Отговорът насистемата HFT на текущият избранезик е „You have selected French.(Вие избрахте френски) Name tagsthat were stored while in anotherlanguage will not be accessible inFrench mode (идентификационнитеотметки с имената, запаметени приизползване на другия език, няма дабъдат достъпни в режим за френскиезик). Would you like to continue ?”(Искате ли да продължите?) , следтова системата повтаря отговора наизбрания в момента език.3. Натиснете и освободете бутонаTalk. След звуковия сигнал,кажете „Yes’’ на избрания език(на френски например). Ако нямасинхронизирани телефони безфренски идентификационни отметки,системата отговаря на съответнияезик „Езикът е сменен”, а след това„Връщане в главното меню”. Следтози отговор, системата разпознаваВашите команди само на избранияезик.Проблема е, че твойта е на немски и трябва от немската книжка да видиш точно командата. Вероятно е "ändern sprache", поне така казва преводача на Гугъл!След смяната на езика ще ти трябват и другите команди, вече на английски и за това си потърси ръководство на български или английски! Ако командите са същите като на ЦРВ, имам файла и мога да ти го пратя, но е към 9 МБ и мейла ти трябва да приема големи файлове.Можеш да го поискаш и от Бултрако /не знам дали имат за Акорда/.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ви благодаря за помощта и съдействието специално на колегата Ivan който ми изпрати файла с упътването успях да настроя всичко и сега си ползвам системата даже за двата телефона.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай колега,че спамя в темата ти но реших,че вместо да пускам нова тема с подобно заглавие ще мога да попитам тук.И ако модераторите решът че трябва да е нова тема нека направят нужното.Имам акорд 2005г бензин и на мулти волана имам копчета само за управление на музиката.Интересува ме има ли изведени кабели за контрола върху скоростта и да си сложа само купунга с копчетата?Има ли модел на който светят копчетата на волана понеже на мойта не светят?И волана от Сивик 2008г или Акорд 2008 ще може ли да се монтира на моя акорд и ще работи ли всичко?Знам че е малко глупост но на мен много ми харесват затова питам и най вече че имат подсветка вечер.Надявам се,че ще има кой да ми помогне и благодаря предварително.Хубава вечер на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3дравей мога да говоря само за това дали бутоните светят на моята свети целия волан всички копчета включително и тези които са за борд компютъра и за телефон за другото нямам представа не мога да ти дам информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...