Jump to content
SamuraiJack

Acura MDX 2007 mpg към l/100 и F към C

Recommended Posts

Привет на всички колеги. Отскоро съм във вашия лагер като собственик на Acura MDX 2007. Интересува ме дали има специалисти, които могат да ми направят дисплейчето да показва температурата в градуси и разхода в л/100. Също така знам, че може да се оправи радиото да не е с 0.2 мхц стъпка, а 0.1 мхц както е европейският стандарт.Предварително благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега здравей, добре дошъл с този чудесен модел.Аз не мога да ти помогна за съжаление, но мога да те посъветвам да се поразровиш да потърсиш теми с подобно на съдържанието, което те интересува и освен това да изпратиш тук, там някое лично съобщение на колеги, които са ти направили впечатление с компетентно изказване, по въпроси с подобна тематика.Смятам, че ще намериш помощ.Поздрави и успех!

Редактирано от Беселин
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей , не мога да ти помогна но се инересувам от модела( но няма много инфо) като евентуалелна покупка, ако не е проблем мисля че и на станалите ще е интересно да направиш една тема за твоя автомобил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=63524некаде имаше и друга тема като тази ма немога да я намера за скритите менюта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За съжаление няма скрити менюта. Изтеглих сервизното ръководство и четох по руски форуми, там са го направили. Флашва се чип, който е на таблото с километража. Също може да се смени километражът с канадски. Иначе тема мога да направя, но първо трябва да я покарам малко повече. Питайте, ако ви интересува нещо, в руските форуми е пълно с инфо...

Редактирано от SamuraiJack

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да ама не всеки знае руски.И за какво ни е нашия форум ако гледаме все по руските?

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има меню за тези настройки и не е скрито.Проблем може да има след натискането на големия бутон за птвърждение.Ако изпише,че настройките ,които сте избрали не са валидни за вашия автомобил е едно,но ако ги приеме просто продължаваш....Не си спомням как се сига до тях,защото не е пред мен пулта(6-те бутона около джойстика за навигацията),но има избор на метрична и инчова система на отчитане(там е и списъка със сателитите,които вижда навигацията).Навигацията НЯМА да тръгне,но другото може да го приеме.2 от 5 сме ги подкарали.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има меню за тези настройки и не е скрито.Проблем може да има след натискането на големия бутон за птвърждение.Ако изпише,че настройките ,които сте избрали не са валидни за вашия автомобил е едно,но ако ги приеме просто продължаваш....Не си спомням как се сига до тях,защото не е пред мен пулта(6-те бутона около джойстика за навигацията),но има избор на метрична и инчова система на отчитане(там е и списъка със сателитите,които вижда навигацията).Навигацията НЯМА да тръгне,но другото може да го приеме.2 от 5 сме ги подкарали.Успех.

Хм, много странно. Има такова меню, но то е само за навигацията, доколкото знам, и при мен е сетнато на метрична система. Да не би да говориш за канадския модел?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има меню за тези настройки и не е скрито.Проблем може да има след натискането на големия бутон за птвърждение.Ако изпише,че настройките ,които сте избрали не са валидни за вашия автомобил е едно,но ако ги приеме просто продължаваш....Не си спомням как се сига до тях,защото не е пред мен пулта(6-те бутона около джойстика за навигацията),но има избор на метрична и инчова система на отчитане(там е и списъка със сателитите,които вижда навигацията).Навигацията НЯМА да тръгне,но другото може да го приеме.2 от 5 сме ги подкарали.Успех.

Май не говорим за един и същ модел. Никъде не можах да намеря списък със сателитите, включително и в ръководството. Би ли подсказал къде се намира?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...