Jump to content
p0n1X

Към организаторите на НС 2013

Recommended Posts

Днес помолих малко за помощ, но май на никой не му пукаше. Имах чувството, че си прехвърляте топката само и само да стана и да си тръгна... Нали уж самата писта била под постоянно видео наблюдение, няма страшно да си оставим дори и колите отключени били сме защитени. Е да ама НЕ! Днес си бях оставил прозореца леко отворен, за да се проветрява колата и някой от "КОЛЕГИТЕ" хондаджий си хареса едно нещо от колата ми и си го взе. В последствие разбрах, че било малко дете, което ме води на мисълта - РОДИТЕЛИ КАК ВЪЗПИТАВАТЕ ДЕЦАТА СИ! Попитало даже дали да си го взе и БАЩА му дори рекъл ДА! Нали сме от 1 клуб нали трябва да сме като едно семейство, а крадем един от друг. Но то е така селянина си остава селянин... Хванете се замислете малко над охраната. Утре ще хване да изчезне някое CD за кола или лични документи, после какво правим. Пак ли като днес ще им кажете, нямам достъп до камерите, човека го няма, утре може да погледнем ?!?!?!? Нали уж си плащаме вход, участия.... това нещо не влиза ли в цената? Май не.

 

Ще помоля "родителя" на детето, което днес открадна знамето от колата ми да го даде на някой от организаторите утре. Не си мислете, че няма да се разбере кои го е взел. Свидетели има много на пистата.

 

Знамето е на летва 1.50 см - дълго 1.20 см и широко 0.60 см

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се научиш да си цениш вещите, не е правилно, че са ти взели знаменцето, явно за теб има стойност, дано ти да възпиташ по-добри деца в този ред на мисли. :)Всичко друго е отговорност на организаторите, да съдействат най-малкото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес помолих малко за помощ, но май на никой не му пукаше. Имах чувството, че си прехвърляте топката само и само да стана и да си тръгна... Нали уж самата писта била под постоянно видео наблюдение, няма страшно да си оставим дори и колите отключени били сме защитени. Е да ама НЕ! Днес си бях оставил прозореца леко отворен, за да се проветрява колата и някой от "КОЛЕГИТЕ" хондаджий си хареса едно нещо от колата ми и си го взе. В последствие разбрах, че било малко дете, което ме води на мисълта - РОДИТЕЛИ КАК ВЪЗПИТАВАТЕ ДЕЦАТА СИ! Попитало даже дали да си го взе и БАЩА му дори рекъл ДА! Нали сме от 1 клуб нали трябва да сме като едно семейство, а крадем един от друг. Но то е така селянина си остава селянин... Хванете се замислете малко над охраната. Утре ще хване да изчезне някое CD за кола или лични документи, после какво правим. Пак ли като днес ще им кажете, нямам достъп до камерите, човека го няма, утре може да погледнем ?!?!?!? Нали уж си плащаме вход, участия.... това нещо не влиза ли в цената? Май не.

 

Ще помоля "родителя" на детето, което днес открадна знамето от колата ми да го даде на някой от организаторите утре. Не си мислете, че няма да се разбере кои го е взел. Свидетели има много на пистата.

 

Знамето е на летва 1.50 см - дълго 1.20 см и широко 0.60 см

Публикувано изображение

 

Съгласен съм с колегата, въпроса е принципен и егати родителите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега намери ли знамето ? :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не е намерено, но и на никой не му пука... прежалих го вече. Така е в България искаш да направиш нещо хубаво и винаги някой ще се намери да орезили всичко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей орева светосията за някво знаме сантиметър и половина на половин сантиметър. Колко струва 50-60 стотинки? Децата са такива, барат навсякъде,това че не му е направена забележка е друг въпрос. Виж там от където си го купил това знаменце си купи друго, АЗ ще ти го платя!

  • Нагоре 4
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и 2 стотинки да струва... бива ли такова нещо.. било е знаме този път, ами другия път ако изчезне нещо пак малко но с електроника? ами ключове на някоя кола? АМИ ЛИП? трябва съдействие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта кола стоя цял ден отключена, със свалени стъкла, с документи и пари в нея, с ключовете на таблото и т.н. отделно след това по време на драга летите джанти заедно със едната седалка и оборудването на колата ги бях зае*ал на паркинга и пак никой нищо не е пипнал. Разбирам, че това е посегателство над лични вещи, ама все пак това е знаменце 1.5 на 0.5 см

  • Надолу 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей орева светосията за някво знаме сантиметър и половина на половин сантиметър. Колко струва 50-60 стотинки? Децата са такива, барат навсякъде,това че не му е направена забележка е друг въпрос. Виж там от където си го купил това знаменце си купи друго, АЗ ще ти го платя!

Колега не си прав. Тук е ролята на отговорния родител - да напътства децата, да ги насочва в правилната посока, а не да им показва как се правят мизерии. За теб може и да е "някакво знаме", но за колегата явно има някакъв сантимент това така наречено "парче плат". Много е грозно да се случват подобни неща по сборовете - нали уж затова се правят - хора със сходни интереси да се обединят и да се позабавляват заедно - но не мисля че трябва това да става на гърба на другия . НЕ ! П.С : Ако можех щях да гласувам със 10 отрицателни гласа против коментара ти, но реших да си разгърна тезата си. Надявам се да не засегнеш - това не е лично, просто трябва да спазват определи принципи, за да може всички да останат с хубави спомени от мероприятието, а не - къде ми е липа, знамето, документите и т.н.
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да бе ама ама какъв е смисъла да ревеш по интернет, че родителите не си възпитавали децата? Факт е, има родители с други морални ценности от общоприетите в обществото, има и деца, дето не си слушат родителите. Единствения проблем е ако организаторите са поели отговорност и са обявили, че "дори да не си заключиш колата, всичко е под контрол" и после не са искали да съдействат при намиране/решаване на проблема с виновника. Но в крайна сметка може би аз съм луд и параноичен, но не ми се струва добра идея да си зарежеш колата отворена, каквото и да ти говори някой, на социално събитие със стотици хора, които не познаваш. Обединяват ни хондите, но е лудост да се заблуждаваме, че само копия на Исус карат Хонда - хора всякакви.ПП: Наистина се надявам колегата да е сбъркал размерите на знамето и да е искал да каже 0.6м или 60см вместо 0.6см например. 'Щото за флагче за торта си е абсолютна пародия темата.

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес помолих малко за помощ, но май на никой не му пукаше. Имах чувството, че си прехвърляте топката само и само да стана и да си тръгна... Нали уж самата писта била под постоянно видео наблюдение, няма страшно да си оставим дори и колите отключени били сме защитени. Е да ама НЕ! Днес си бях оставил прозореца леко отворен, за да се проветрява колата и някой от "КОЛЕГИТЕ" хондаджий си хареса едно нещо от колата ми и си го взе. В последствие разбрах, че било малко дете, което ме води на мисълта - РОДИТЕЛИ КАК ВЪЗПИТАВАТЕ ДЕЦАТА СИ! Попитало даже дали да си го взе и БАЩА му дори рекъл ДА! Нали сме от 1 клуб нали трябва да сме като едно семейство, а крадем един от друг. Но то е така селянина си остава селянин... Хванете се замислете малко над охраната. Утре ще хване да изчезне някое CD за кола или лични документи, после какво правим. Пак ли като днес ще им кажете, нямам достъп до камерите, човека го няма, утре може да погледнем ?!?!?!? Нали уж си плащаме вход, участия.... това нещо не влиза ли в цената? Май не.

 

Ще помоля "родителя" на детето, което днес открадна знамето от колата ми да го даде на някой от организаторите утре. Не си мислете, че няма да се разбере кои го е взел. Свидетели има много на пистата.

 

Знамето е на летва 1.50 см - дълго 1.20 см и широко 0.60 см

Публикувано изображение

 

Аз съм един от организаторите, и искам да питам няколко неща автора на темата. Колега ти като идеш на плаж и ти вземат нещо, ходиш ли при спасителя да му искаш отговорност? Камерите не са наша собственост и се изисква разрешението на собственика на пистата за да се гледат записите, наистина няма как на деня да се пуснат записите, при положение че и човека го нямаше на място. Другото ми питане към автора е, ако на камерите се види детенцето, какво трябва да направим, да го пуснем за национално издирване ли? Или? Ти ако видиш някой на снимка или на запис от камера, дето нито го знаеш нито го познаваш, какво ще направиш? Жалба в полицията ли?

 

ОК приемам че си афектиран, но да обвиняваш организаторите на НС 2013 е малко несериозно. Това че някой си възпитава детето да краде ние няма как да го оправим, ако ще и 100 записа да се изгледат. Това си е до човека и неговото възпитание.....

 

Скоро ще поръчам няколко такива флага, ако имаш интерес пиши ми. Размерите не са като твоите - дълго 1.20 см и широко 0.60 см, ами ще са 150см дълго на 90см широко.

 

Ако има нещо друго което искаш да кажеш може да ми пишеш ЛС.

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич,я се осъзнай!Ние организаторите някъде да сме подчертали,че гарантираме сигурността на личните вещи на всеки посетител?Вероятно трябваше да подсигурим охранителна фирма да наблюдава всеки отделен автомобил и посетител.Опазването на личните вещи е персонална отговорност на всеки.Да не говорим,че не е наша грижа и отговорност да възпитаваме децата на хората.Тоя казал,оня рекъл.Както колегата по-горе, отбеляза камерите на са под наш контрол по време на срещата,въпреки че сме наели пистата.Ние нямаме достъп до тях!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от организаторите - на мен кой ми гарантира, че някой ми пази колата? По вашата логика, понеже съм организатор, трябва да си гледам колата цял ден нон-стоп, личните вещи, а заедно с тях и всички останали автомобили на пистата... Е да, ама не. Зарязах си чантата с всички документи, пари и т.н. в колата и хукнах по задачи, защото бяхме 5-6 човека и трябваше да огреем навсякъде. Разчитах на късмет и на това, че сме Хондаджии. Колата беше с ключа на таблото през по-голямата част от деня. Нека бъдем хора. И аз ще си купя знаме от поръчката на Атома. Възпитанието на децата - в днешно време мисля, че всички ядем дървото от криворазбрано "възпитание". Организаторите имахме предостатъчно работа и ангажименти, за да съблюдаваме за личните вещи на всеки участник, да не говорим за собствените си ценности. Никъде не сме упоменавали изрично, че сме отговорни за вещите на другите.Поздрави!Станислава

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта кола стоя цял ден отключена, със свалени стъкла, с документи и пари в нея, с ключовете на таблото и т.н. отделно след това по време на драга летите джанти заедно със едната седалка и оборудването на колата ги бях зае*ал на паркинга и пак никой нищо не е пипнал. Разбирам, че това е посегателство над лични вещи, ама все пак това е знаменце 1.5 на 0.5 см

На тебе пък кой ще ти бутне джантите и гумите бе колега...то тежи 80кг комплекта. Трябва организирана престъпна група, за да ги изнесат :D И престани моля те да се нахвърляш на автора на темата. Домо Кун-чето което ми виси на огледалото може да струва 5 паунда, но си е мое и аз си го харесвам ! Не става дума за цената...въпроса е принципен и според мен твоите хейтърски изяви не са на място.
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

90 кила е комплекта ма това е без значение, парите и документите ми бяха в БАРЧЕТО отпред и ключовете ми бяха на таблото и всичко това си беше на МОЯ отговорност, защото както аз - така и всички други са разчитали на това, че като ни обединява Хонда никой няма да бара. Е да, ама не, всяко стадо си има свойта мърша. Обаче да пуснеш мрънкаща тема за 50ст, понеже не си си заключил колата е дооста тъпо. С извинение, ама ако влезеш в затвора и си намажеш газЪ с вазелин и се хванеш за палците кой щи е виновен?

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега най-искрено съжалявам за тази случка, но поне по две причини няма как да отворим камерите на момента, първата е както споменаха всички останали колеги от организацията, че ние нямаме пряк достъп до тях. Втората е, че имахме огромен недостиг на човешка сила по време на самото мероприятие. За всички звена по време на мероприятието сме били сме с поне двама души по-малко от необходимото. Въпреки всико се справихме и никой от присъстващите не разбра за това. Всички които са били някога в организация на такова мероприятие са били на предела на физическите си и психическите си сили. Вчера на седмичната среща в София се видяхме за малко и никой от нас организаторите не бяхме в кондиция два дни след неговия край. Поне до тази неделя никой няма да бъде в кондиция. Тези два дни са кулуминация на цяла година труд, мъки и лишения. Повярвай ми никой не му е кеф че са ти откраднали знамето, но това ли е най-важното? Да вероятно за теб тази национална среща ще бъде един неприятен спомен, че са ти откраднали знамето. За наше най-огромно съжаление нито си първия нито последния на който са откраднали нещо на такъв тип мероприятие. Няколко коли на тази национална среща са потрошени до неузнаваемост, никой от тях не ни обвиниява че си е счупил колата, колегите казват че са си изкарали добре, незвисимо че тяхната страст, тяхната кола, е почти безвъзвратно загубена. Погледни философски на нещата, тук поне двама предложиха да ти подарят ново знаме. Има неща обаче които никой не може да ти подари!

 

Искам да поздравя всички които дадоха всичко от себе си за да се случи тази незабравима 10-та Национална Хонда Среща. До догодина приятели!

 

Поздрави Красен Филипов (известен тук като Al Capone)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффф зарежете, както и да е... няма значение вече. Да МРЪНКАЛО съм, защото ако беше станало нещо по-сериозно как щяхте да реагирате. Не съм за едно парче плат. Всичко приключи.... ако искате изтрийте темата или профила ми или сложете бан или там каквото искате. Не ми дреме. Поздрави,Мрънкалото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очевидно си за едно парче плат. Очевидно не искаш да разбереш! Аз нямам какво да кажа повече. И ние тук не сме добрата фея! Желания за триене не изпълняваме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...