Jump to content
Shifter

Какво мислите за този акорд?

Recommended Posts

Здравейте,Гледам тази обява и бих искал да знам какво мислите и вие, както и ако сте забелязали нещо нередно, тъй като до Бургас ми е доста път.. Също ако някой колега от Бургас вече я е гледал може да сподели мнението си и това какво е видял на място.Благодаря предварително и поздрави на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колата е от автокъща, тоест със сигурност няма да оставят видими проблеми на снимката, не и при тази цена. Според мен е прекалено скъпа - за съвсем малко повече можеш да вземеш Mazda6, която е несравнимо по-модерна кола. Като тази:http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11369739576590559&f1=details&slink=3bhews

Редактирано от Veseliq
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От този мотор има доста оплаквания, аз знам за 4 ри случая...... F20B6 в комбинация с газ , много добре трябва да провери колата....

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излгежда добре на снимката, но има леко разминаване 2.0 е 147 к.с. а 1,8 е 136 к.с.Темата за газта е много тежка :) но само времето ще покаже кой крив кой прав.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е от автокъща, тоест със сигурност няма да оставят видими проблеми на снимката, не и при тази цена. Според мен е прекалено скъпа - за съвсем малко повече можеш да вземеш Mazda6, която е несравнимо по-модерна кола. Като тази:http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11369739576590559&f1=details&slink=3bhews

А виждал ли си тези Мазди как гният? Комшията ми има такава и вече е почти без вежди и прагове, почнала е да гние дори по гредите отдолу! Ако правилно съм се ориентирал май му свети лампата за проблем с еърбеците (може и да греша, ама светят повече от необходимите лампи на запален мотор, според мен).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

От този мотор има доста оплаквания, аз знам за 4 ри случая...... F20B6 в комбинация с газ , много добре трябва да провери колата....

От чисто любопитство (и леко разводняване на темата) - какви са оплакванията от 2.0 147 коня мотора ? Говорим ако не се кара на газ/метан (а само на бензин) ?PS: Акорда от обявата е с 1.8 мотор, не е с 2.0 (не съдя по 136-те коня които са написани в инфото, по друго се познава разликата между 1.8 и 2.0 моторите гледайки така снимки на двигателния обсег, ако някой му е любопитно ще обясня). Редактирано от ADH-Honda
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А виждал ли си тези Мазди как гният? Комшията ми има такава и вече е почти без вежди и прагове, почнала е да гние дори по гредите отдолу!

Виждал съм - взех Швейцарска Мазда6 на баща ми, 2005та година, тръгнала е ръжда по задните вежди, съгласен съм. Но ако вземеш внос от Италия, с бензинов мотор (и 1.8 и 2.0 и 2.3 са изключително издръжливи), ръждата няма да побърза да дойде и със сигурност ще си струва. А Мазда6 и по-нова разработка и като екстри и комфорт е сравнима с Акорд 7ма генерация, спрямо 6та е мнооого напред. Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен акорда е супер колега,малко висока цена ,но сигурно ще смъкне,само не ми харесва мн мн газта но като се види мотора ще си покаже дали има проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добре изглежда на снимката , кефи ме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PS: Акорда от обявата е с 1.8 мотор, не е с 2.0 (не съдя по 136-те коня които са написани в инфото, по друго се познава разликата между 1.8 и 2.0 моторите гледайки така снимки на двигателния обсег, ако някой му е любопитно ще обясня).

ADH, 2.0 147 коня няма проблеми, аз карам такъв на бензин само, 5 год. почти и всичко е ток ;)Я обясни за разликата в двигателният отсек, щото аз се пулих 2 ч. и не виждам разлика, изглежда точно като моя кош...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Защитната ламарина на изпускателния колектор. При F20B (независимо дали е F20B6 при евро Акорд 6 седан/хечбек или F20B5 при американското купе CG4, въпреки, че при B5 има две дупки челно, където ги няма при B6) е "плоска", докато при F18B2 е един вид "вълниста" форма.

 

f18b2 CG8 - евро седан:

Публикувано изображение

 

 

F20B6 CG9 евро седан:

Публикувано изображение

 

F20B5 CG4 (купе)

Публикувано изображение

Редактирано от ADH-Honda
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като вариант да си внесеш кола не си ли мислил? Има коли на доста добри цени извън Бг.На тази цената определено е завишена!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...