Jump to content
frisko

Да помогнем на Kytilka

Recommended Posts

Нека бъдем добри и помогнем и на колежката! Нашето семейство ще се включи с каквото може.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що пуснах колкото мога. Не познавам Тони, но вярвам че и тя е желязна като моя Железен приятел. Нека наистина всеки помогне с каквото може. С миши стъпчици, с миши стъпчици вярвам че ще съберем сумата. Искрено пожелание за скорошно оздравяване и успех!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я познавам,страхотен човек и ще помогна с каквото мога.Тони и Желязко са хората,които наистина вече няколко години са всеотдайни по организирането на националните срещи,на които повечето присъстваме. Всеки може да "съкрати" най-малко едно кафе и кола за тази благородна кауза.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Аз съм Вальо.Приятел е пуснал линк в Офроуд форума. Така съм тук.Дайте ПейПал, моля, да се включа. Това с банките е тегаво..

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

+1 PS: ако има нещо спешно, пиши на лични.

Редактирано от vesivanova
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже националната е следващата седмица, помислете да сложите 1-2 дарителски кутии, че да може всеки на място да пусне по някой лев за нуждаещите се колеги.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ще е добре, ако има и paypal акаунт, така може повече хора да се включат. Няма да навреди, само може да помогне.Идеята на WingMan също е добра. Както се казва "Капка по капка, вир става". Утре съм в банката и само мога да пожелая успех и късмет!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече го имаме предвид това с кутиятаПубликувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много бързо загубват актуалност такива теми. Жалко, че публичните уговорки за незаконни улични състезания са...сякаш по на почит.Помагам с колкото - толкова, но отсърце. Разпространявам и на приятели. Да се радвате на безгрижни дни в най-скоро време!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка какво се събра в кутията за двата дни?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1102.01лв са средствата събрани за 2-та дни (950лв дарения и 150лв от тайм-атак такси) Благодарим на всички.

Редактирано от frisko
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано очакванията ми бяха по-големи,но все пак е нещо.Капка по капка, дано се съберат парите необходими за операцията.Сметката все още е отворена за набиране на средства.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е хубава работа , Варненци събраха браво а от Пловдив никой ли не се наема да направим нещо

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пуснах в кутията, която беше за НС, но ако искат пловдивчани тази неделя имаме месечна да се организираме,който ще идва и да съберем отново, кой колкото може да отдели, аз лично бих сложил още стига да има и други желаещи, ще е добре да помогнем!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става на месечната да съберем кой колкото може , все е нещо .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана с пейпал сметката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

paypal: jecho84@abv.bg

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линкнах темата и в друг форум. Аз се възползвах от пейпал сметката. Със здраве!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за paypal-a, малко са но толкова мога да отделя. Дано по-бързо се съберат.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един малък превод и от мен. Утре ще отида да преведа и на Иво и Марти пак по толкова.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повдигна темата.Доста е събрано, но то покрива само част от необходимите изследвания, тук.Познавам Тони като организатор за Сенатора, а след това като приятел и майка. Моля, нека помогнем на Тони!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности и от мен на всички, които помогнаха.НО, нека не спираме дотук. Предстои втора операция, не по–малко важна от първата. Да обединим усилията си и да довършим започнатото.Сметките остават валидни и отворени за всеки имащ възможност и желание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да довършим започнатото, момчета и момичета. С общи усилия и още един напън можем да помогнем на Тони.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте малко инфо какво се случва и да помагаме.Хайде колеги всеки може да отдели по едно "висящо" кафе и колаПубликувано изображениеКаузата е благородна,в утрешният ден всеки от нас може да бъде на мястото на ТониПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за.Дайте пловдивската група да направим едно събиране и да дадем кой колкото може да отдели!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това наистина е добър вариант примерно и ние на Бургаската среща да се съберем и всеки да даде колкото може и на веднъж да се преведат по сметката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да напиша кратко и ясно. При операцията за отстраняване на туморите в лява надбъбречна жлеза и нея, хирурзите за счупили винт на стенд на гръбначния стълб, поставен години по-рано.Това причинява сериозни неврологични проблеми.Отделно, че тумора в дясната жлеза си работи.Според вчерашни изследвания, Тони има сериозни кардиологични проблеми.Как да го напиша.... Тони има нужда от помощ!Семейството й е с нея и я обичат и пазят, макар да са в нужда...Поста ми е емоционален, породен от разговора с Тони. Когато съберат сили и епикризи, ще Ви обяснят по-ясно.Но, МОЛЯ, от името на Тони и мое , за помощ.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че толкова късно виждам темата, но по-добре късно, отколкото никога :)И аз помогнах с каквото мога.Пожелавам успех на Kytila и Kytilka, бъдете силни и вярвайте, че всичко ще се оправи.Поздрави,Веско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук ще ви пожелая здраве и късмет през 2014. Дано успеем да сме по добри един към друг. Тони все още има нужда от нас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

вече малко на по-спокойно да кажа какво се случва. Преди месец направихме операцията на гръбнака(заради счупения титаниев винт от стабилизацията на гръбначния стълб). За в момента всичко е наред. Надяваме се да няма усложнения. Да кажа нещо за останалия тумор на другата надбъбречна жлеза. Бяхме отново при професора в София, който направи първата операция. За съжаление каза че трябва да се премахне и тази(нещо с което ние не сме съгласни). Алтернативата отново е Турция( за първата операция се съгласихме тук, защото така или иначе нямаше много голяма надежда да се запази жлезата). За в момента ще изчакаме да се възстанови изцяло от тази операция и тогава ще решим на къде продължаваме. 

Благодарим изключително много на всички, които помогнаха!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...