Jump to content
vpop

Секретни Болтове

Recommended Posts

Пичове, дълго време карах без секретни болтове (в моя случай глухи гайки), защото имам гараж, ама настават тежки времена и мисля да си взема.Колата е Акорд-7 и имам нужда да ми кажете как се водят, като размер?Благодаря предварително! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здрасти, на твое място бих си поръчал тези с общите поръчки от САЩ:08W42-SNA-100http://www.hondapartsnow.com/genuine/2006-2007-honda-accord-sedan-exposed-wheel-locks-4069.htmlПасват идеално на 7 ген. и цената е много добра.Аз имам такива.Поздрави.

Редактирано от NikiG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега тея болтове малко солени ще дойдат ?Смятам ако някой има инфо да даде на по нормални цени ?Може би въпроса е дали ще има обща поръчка от некоя USA фирма за по -нормална цена ! ;)/>

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си едни гайки от http://www.etebg.com/ и си готов. Не струват повече от 25лв, а са качествени!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега, супер!Излиза за Хонда, ама дали знаете как се водят точно гайките, че не ми се сваля да меря М?х?

Редактирано от vpop

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи колко ти се дават но, мисля че след като един път се копува може да се отдели повечко пари. Аз си взех от Далко. Горе са като цвете (като оригиналните) а страницата се върти за да не може да се захване с тръбен ключ например. Като изработка прави впечатление че са доста надеждни и качествени и лично за мен са такива, ползвам ги вече година с чести сваляния и качвания и съм нямал до сега проблеми. Не помня точна цена но мисля че бяха около 50 лева.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех от "Енчо Енчев"(по горе са постнали линка на сайта им) и ми дойдоха към 30 лева с доставката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех като тези от линка по-горе на hondaparts... от колега от форума. Цената беше доста по-надолу. Марката е McGard и правят за различни производители на автомобили, в моя случай бяха заводски за Mazda, естествено стават за повечето японски коли. Ако имаш интерес мога да потърся, кой точно беше колегата.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата който ги поръчваше от USA е ' Izanagi' Петър се казва,но мисля,че няма останали комплекти.Иначе McGard е на мноого по високо ниво от повечето които се предлагат на пазара говорим на световно ниво.Парите си заслужават на 100 % . Мисля,че ми бяха излезли около 30 лв. комплекта. и на трите коли сме с такива и проблеми разбира се няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

.

 

Точно така - но тогава до колкото се сещам бяха последни бройки от производителя

Може би да се пита колегата

' Izanagi'

за евентуална доставка от друго место , примерно аз веднага бих взел още един комплект - да си имам Публикувано изображение/> и да се включа в поръчката дето се казва Публикувано изображение. защото последно търговеца от който ги достави колегата бяха последни наличности - дали има нова възможност за доставка трябва да се пита.

Наистина са качествени McGard

http://www.mcgard.co...ting&Itemid=152

и не са ми правили проблеми - най скъпи бяха 30 лева май в смисъл за останалите излишни бройки след доставката , инъче бяха около 25 лева или нещо подобно !

Абе Изанаги може да каже с точност....

 

Ето и цена от сайта http://shop.mcgard.c...result/?q=24196

но и тя е висока !

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.dalkomotors.com/?page=124 Но, на снимките не са показани всички, моите поне ги няма. Има и цени по долу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

McGard според мен е най-доброто което можеш да вземеш.Преди време имаше обща поръчка на такива гайки и бяха на супер цена, около 25лв. комплекта, но свършиха.В Пловдив намерих вносител на фирмата, но струват 66лв. комплекта, един приятел скоро си взе от там.Ако те интересува ще ти дам информация да фирмата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за съжаление евтините секрети свършиха. Можем да се съберем и да направим поръчка, при което да искаме отстъпка, но няма как да стигнем цената от предната поръчка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...