Jump to content
D_I_V_A_K_A

Civic- англичанка

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Ще ми се да позадам няколко въпроса на знаещите и можещите, да дадат своето мнение относно една моя идея. Иска ми се да направя англичанката автомат. За целта, според Вас кое е по удачно. Ще ми се направо да взема един мотор и скорости и да се почвам с упражнението, като съвет от вас кой мотор с автоматична трансмисия би паснал най-леко и с най-малко усилия в коша на англичанката? Моята е 1.4. Ще ми се да сложа по сериозен мотор в нея. Прелюдите с 2.0/133 коня мотори са най-масовите автоматици, какво ще кажете ако се пробвам да завъртя един такъв? Ако ли това е кофти идея, дайте идея как да я автоматизирам и да засиля двигателната мощ? Смятам, че без смяна на мотора упражнението е безмислено и трудно, този д14 мотор няма кой знае какви опции за засилване.. Тъй като хондата внезапно се превърна във втора кола и прашасва пред блока, не ми се ще да я оставя ей така да си гние. Все пак 5 години служи вярно, нито пък ми се продава.. за 2000 лева е безмислено. Имам прекрасно окачване което съм купувал ново KONI/Eibach, технически колата не мърда, всичко е правено кадърно и без пестене в нея, зарад един външен вид да я подарявам не ми се ще. Безмислено е да стои пред блока, ако успея да я автоматизирам ще мога да я дам на жена ми да покарва, както и аз бих си правил кефа да се лашкам на автомат...Не трябва и да прекалявам с вложените средства в нея за тази ми идея.. какво ще кажете за тази конверсия, какви пари биха хвръкнали за подобно нещо? И последно, има ли форумен гуру, който би се занимал с такава трансплантация?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...