Jump to content
Ивайло Йовчев

Проблем! Постоянно светещи стоп и габарит

Recommended Posts

Колеги здравейте.Днес ми се случи това при изваден ключ,изключени габарити и ненатиснат педал на спирачката,отзад свети стопа и габарита(двете жички на крушката)Утре ще я оставя да ми я погледнат,но все пак ако някой се е сблъсквал с подобрен проблем бих се радвал да сподели.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърни се към колегата Izanagi. Той имаше мисля такъв проблем с постоянно светещи стопове. Оказа се някаква гумичка която е долу при педалите и прекъсва веригата. При него (5ген) се беше износила или разпаднала тази гумичка и стоповете му постоянно светеха. На ПМ ти пращам линка от темата в друг форум, за да не ми затъркат цялото мнение тука :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Модераторите на този раздел сметнат,че може да сложа линк с решението на проблема който е от друг форум,моля да ме уведомят с лично съобщение за да го направя.Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе линк незнам , ма стоп машинката пробвали се да и извадиш буксите и да видиш дали ще изгасне?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не съм пробвал,просто оставих колата на баща ми понеже аз бях на работа и той ги беше оправил.Всичко е ОК. Колегата no1else ми е пратил тема от друг форум в който е описано къде е проблема и затова,ако може да

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не не съм пробвал,просто оставих колата на баща ми понеже аз бях на работа и той ги беше оправил.Всичко е ОК. Колегата no1else ми е пратил тема от друг форум в който е описано къде е проблема и затова,ако може да я постна за да видят хората къде да търсят ако евентуално им се случи това

Редактирано от Ивайло Йовчев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми пускаи де ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://civic.honda-fanatics.com/viewtopic.php?f=7&t=15Ето темата с решението на моя проблем.Благодаря на колегата който ми я прати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че темата е доста стара, но тази нощ видях, че светят постоянно стоповете на колата от терасата. Въпросната гумичка на педала се беше разпаднала. Някой с решение на проблема? Линкът от другия форум не се отваря.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...