Jump to content
moko

Окачване от 6 Англичанка на 5 хеч

Recommended Posts

Интересувам се дали това окачване ще стане на пета генерация хечбек.Публикувано изображение

Или евентуално само задните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[*]Ще стане , за предните съм пробвал , нямат разлика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробваи и със задните и после пиши .Става ма става и кат кон :lol:/> .Нестава .И защо я водите 6та :huh: не ми е ясно като всичко в нея е поскоро седан 5та .

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом казваш ще вярвам , ама обясни на простосмъртните :lol:/>:lol:/>:lol:/>

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задните няма да станат колега !!! освен ако нямаш и долните носачи от 6-тата, разликата е, че на 5-хеча долу амортисьора е по-тясен във вилката и съответно носача ти има по-тясни тампони. Обаче има и друго, носачи от 6-та стават от седан, докато от Хеч 6-та са малко по-различни и не пасват на 5-та ! Предните стават, аз карам с окачване от 6-та седан на моя хеч. На седана видимо са малко по-дебели носачите... Ако някой е 100% сигурен че бъркам някъде да ме поправи.Поздрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе каде отидохте в 6та генерация не моо виразбера .На англишманката окачването е идентично с това на 5та хеч . Говоря за носачи и тн . Разликите 5та хе4 240мм англ. 260мм предни спирачни . одзад барабани малък на голям . исключаят вти англичанка 4по 114.3 и 280мм дискове . заден долен носач на 5та хеч и енгл 18та генерация са си се еднакви има разлика само в вложките на тампоните , на англ. са по шукаритетни . А за амортесиорите нетават щото 1 са по високи 2 са с по твърди пружини и 5та хеч става кат кенгуро :lol: .

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С две дистанциони шайби от двете страни и спи градът :D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе каде отидохте в 6та генерация не моо виразбера .На англишманката окачването е идентично с това на 5та хеч . Говоря за носачи и тн . Разликите 5та хе4 240мм англ. 260мм предни спирачни . одзад барабани малък на голям . исключаят вти англичанка 4по 114.3 и 280мм дискове . заден долен носач на 5та хеч и енгл 18та генерация са си се еднакви има разлика само в вложките на тампоните , на англ. са по шукаритетни . А за амортесиорите нетават щото 1 са по високи 2 са с по твърди пружини и 5та хеч става кат кенгуро :lol:/> .

Човека мой да е решил да я прайй кат кенгуру, ще прескака бордюри и бабунки _^-^_Да Аз забравих да уточня, че са и малко по-високи, по-яки си и хеча няма сила да ги натисне хайвана, Просто съм забравил колко високо изглежда щото карам със 150 кила отзаде в + (2 бутилки метан, изолация и 18 - ка баскаса, не ме питайте как съм ги събрал :D;) Колегата ако иска да я вдигне малко от зад за сила, да си сложи едни подложки и да не се занимава с англишмански историй !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амин .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

бе каде отидохте в 6та генерация не моо виразбера .На англишманката окачването е идентично с това на 5та хеч . Говоря за носачи и тн . Разликите 5та хе4 240мм англ. 260мм предни спирачни . одзад барабани малък на голям . исключаят вти англичанка 4по 114.3 и 280мм дискове . заден долен носач на 5та хеч и енгл 18та генерация са си се еднакви има разлика само в вложките на тампоните , на англ. са по шукаритетни . А за амортесиорите нетават щото 1 са по високи 2 са с по твърди пружини и 5та хеч става кат кенгуро Публикувано изображение .

 

Това ме кара,да се чувствам с привилегии (карам кола,която все още не е пусната в продажба) ...... Карам "концептуален" моделПубликувано изображение!

 

Извинете за ОФ-топика! Фена е прав,колата е 5 (или 18 не знам) ген. а тази с новият фасон (фарове,броня и т.н.) е 6 ген.

Окачването става!!(аморт. и пружините),до толкова,че просто е заменяемо,но не е функционално на 5 ген. хеч..... Публикувано изображение

 

Редактирано от JK_HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази с новия фасон пак си е същата англишманка но феис лифт ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой знае ли задните амортисьори от сивик 1.5 пета генерация седан дали ще станат на англичанка 1.4 хетчбек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам следното питане:Пружини от 6-та купе стават ли на 5-та хеч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отзад ровър 400 е с по къси и по меки пружини и амортисиори. Веднъж взимах за една проба и се оказаха по къси .  Заслужава си да се опита с ровърски. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...