Jump to content
vojdazlatitu

Съвет за конкретен автомобил

Recommended Posts

Значи,огледахме колата,в доста добро общо състояние е,не е на тези км. със сигурност,но общо взето е добре.Има ли нещо конкретно за този модел,в което трябва да се съсредоточа? Четох в AUTO BILD,че единствените проблеми са с турбината ( като повечето дизели ) и двумасовия маховик.За турбината ясно ама как мога да разбера за този маховик,дали е добре? Успях да намаля цената до 12700лв.,което го прави най-доброто предложение за сега в интернет.Моля за съвети и малко техническа помощ. http://www.cars.bg/c197292

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега колата изглежда доста добре. А и за тази цена направо ме хваща ядче моята я взех за толкова а е преди фейслифта. Виж дали й работи двузоновият климатроник. Трябва да духа на едното студено на другото топло. За маховика не съм сигурен как се разбира, но мога да ти каза за съединителя.Вдигаш 140 -150 километра и я настъпваш рязко докрай педала на газта. Ако оборотомера подскочи заначително без колата да тръгне да ускорява значи ти преплъзва съединителя и след време съединителя ще прецака и маховика. Това ми го казаха в Юби-Ко като тест за съединител. Иначе никой не може да ти каже само с гледане без да я отвори.Вземи рамата на колата и отиди при дистрибутора за твоя град да ти направи една справка в базата на хонда. Там ще разбереш какво и е сменяно и до кога и къде из европа. Ще разбереш на колко КМ е горе долу. Другото задължително нещо преди покупка е да я прочетеш на диагностика. за да не те е яд после :). Провери и дисковете и накладките. Ако дисковете са за смяна - 160 до 180 хиляди километра. Ако не са за смяна - италиянеца ги е сменял вече знчи е на още повече :D.успех с колата колега и да се похвалиш после.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...