Jump to content
goro_beba

Prelude 5g -задни долни шарнири

Recommended Posts

Здравейте на всички!Имам хонда Прелюд от 4 год.Досега съм сменял само масла ролки и филтри,но сега ми се наложи да сменям задните шарнири.Искам да питам къде да ги намеря. Ходих в два сервиза във Варна и не могат да ги намерят.Модела е 1997 мотора е 2,133 коня автомат.Ако някой може да даде съвет.Благодаря ви предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ги намериш, продават се с шенкела.... пробвай с преден, имам подозрения че са еднакви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Миналия ден сменях шарнири, вярно на пазара вървят с шенкела и излизат над 1000лв.но майстора намери и само шарнири доста по-тънко, за съжаление без тампони :( та сега малко скърцам.това е в СофияТони Тонков бул. Асен Йорданов зад бензиностанция Круиз

Редактирано от oslepius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Има и само шарнири,предни долни и задни долни шарнири са еднакви.За европа излизат заедно с носача,но за американския TYPE S има и само шарнири,които стават и за F20A4.Може да си ги поръчаш от общите поръчки от америка.Продават се два шарнира комплект,парт номера е 04510-SL5-000 цената мисля че беше 40 и някой долар.

Редактирано от canko79
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продават се и тук в БГ аз го сменях моят беше на фирма CTR има го и на 555, но най-добре послушай колегата canko79 и поръчай от щатите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!Имам хонда Прелюд от 4 год.Досега съм сменял само масла ролки и филтри,но сега ми се наложи да сменям задните шарнири.Искам да питам къде да ги намеря. Ходих в два сервиза във Варна и не могат да ги намерят.Модела е 1997 мотора е 2,133 коня автомат.Ако някой може да даде съвет.Благодаря ви предварително!

Предните шарнири на акорд 2004 + са почти същите като задните на 5г. прелюд. Само май трябва малко по-дълга резба да им се навие...Прочетох го в един американски форум... и в момента карам с такива :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...