Jump to content
tuntov_jr

Сервиз за брони

Recommended Posts

Здравейте, днес ми се случи нещо неприятно. Докато паркирах сивика(6-та хеч) и си ударих заднатя броня. Леко е сцепена. Та може ли да ме насочите към някой човек който лепи брони. Живея в софия. Утре може да кача снимка на пукнатата броня, че днес не ми беше до снимки :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има на Сточна гара, като излезеш от кръговото посока ул. Козлудуй, веднага в дясно, преди автомивка има една.Надявам се че не са затворили и още работят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здавеи колега,аз също лепя брони .по късно ще кача снимки на залепени от мене брони.Сервиза се намира в Кв Овча купел а телефона ми е0899927775 Веселин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здавеи колега,аз също лепя брони .по късно ще кача снимки на залепени от мене брони.Сервиза се намира в Кв Овча купел а телефона ми е0899927775 Веселин

Мерси, колега и на мен ми казаха за сервиз в овча купел, на бул. Възкресение, може ли да ми дадеш точен адрес

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здавеи колега,аз също лепя брони .по късно ще кача снимки на залепени от мене брони.Сервиза се намира в Кв Овча купел а телефона ми е0899927775 Веселин

Мерси, колега и на мен ми казаха за сервиз в овча купел, на бул. Възкресение, може ли да ми дадеш точен адрес
Бул. Възкресение е Красна поляна. Сервиза се намира непосредствено след светофара на Кауфланд на бул. Линкълн, което е старата Обиколна. На пешеходния светофар веднага в дясно посока Овча купел 2, или ако има затруднение с намирането, най-добре ми звънни да те ориентирам. Освен това работя и с колега бояджия, който ако имаш желание може и да ти пръсне бронята. Гарантирано ниски цени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...