Jump to content
ixeos

Откраднато ЦРВ 2.2 I-CTDi 2007 в кв. Изток, София, днес (29.5.2013) !

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Около малко след полунош последната вечер оставих колата на ул. М-р Юрий Гагарин, зад Била (бившето кино Изток), до х-л Плиска, в София. Днес, 29.5. около 12 часа трябваше да пътувам и отидох с багажа до колата, но нея я нямаше. Ходих до МВР, но искам и по форумите да публикувам снимки, в случай, че някой случайно я види паркирана или да се кара някъде из София или района.

 

Данните на колата са:

 

Хонда ЦРВ 2.2 I-CTDi дизел, рег. N СС4567СВ, рамата я има на една от снимките. На 110 000 километра е в момента. Колата има каско. Обаче, си я искам. Предлагам парична награда за информация, която ще доведе до залавянето на крадеца и/или намирането на колата. Преди всичко моля за помощ, ако някой я види някъде.

 

За контакти: 0885 85 2293

m.krastev@mail.bg

 

Благодаря на всички за помощта!

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много неприятно за жалост!Ще се оглеждаме, а дано се и намери!От началото на годината , много зачестиха кражбите.Мой приятел,олекна преди 2 месеца, с едно Q-7 и откуп от 7х. евро /изработиха го допълнително/ ,та внимавай да не стане и при теб така.Споделям го с теб,защото случката беше горе долу в този район, където се е случило с теб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В близост до Т-Маркет на същата улица, на един от близките паркинги имаше вчера счупени стъкла(около 16 часа ги видях), не знам дали колата е била паркирана там или имаме общо два случая на кражби в много кратък времеви отрязък, явно се активизират тъмните сили в квартала, дано да се намери колицата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позволих си да направя темата важна, дано се намери колата....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позволих си да направя темата важна, дано се намери колата....

Благодаря!Преди години на почти същото място ми разбиха старото ЦРВ, модел 98-ма. Тогава откраднаха Гармин за 400 лева и радио за 180 лева. Сега направо ми крадат цяла кола. Колата е произведена 2007-ма, мисля, че Декември. Купихме ме я нова от дилъра през Юни 2009 година. На мястото, където паркирах, нямаше нито счупени стъкла, нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво стана сега, този модел ЦР-В го крадат едва ли не колкото и Х5-ците. Дори и колата да се мерне в града, едва ли ще е със същите номера. Кажи някаква отличителна черта, защото по снимките не виждам никакви такива, които да отличават колата от която и да е друга от този модел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата изглежда като нова, понеже я съхранявахме в гараж и я карахме изключително извънградско. Няма отличителни белези, които могат да се видят от разстояние. На предния капак в ляво има лек удар от камъче, както и на покрива над главата на шофьора. Но това са малки дефекти и могат да се забележат само при спряла кола. Задната броня в ляво е леко одраскана. Пътувах до София за 2 дена и колата трябваше да пренощува само една нощ пред блока, но явно и това е много за крадливата ни ши*ана държава. Сега и Уника се правят на ударени. Викат имала 3 ключа, а тези коли като нови се продават с 2 броя. Има и подписан протокол от техния брокер, където пише, че е с 2 ключа. После почват да ти обясняват купища глупости. Явно ще се водят дела. Покупката на нов автомобил в Кенефистан, да знаете, е мазохизъм. Решението е кола за 10-15 хиляди, някаква кастъм защита п/в кражба и всичките застрахователни компании у лево.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше 2ма колеги, на които им намериха автомобилите, поне за тях се сещам. Надявам се да намерят и твоя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше 2ма колеги, на които им намериха автомобилите, поне за тях се сещам. Надявам се да намерят и твоя.

Дано и моята намерят.Най-отличителния белег като се замисля е маркировката на колата:TIMSHSRE67307U023184Има я по фарове, стъкла, стопове, врати ... За съжаление, може да се види само при спряла кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за колата :( Ще се оглеждам за нея , но честно казано според мен пътува отдавна за Близкия изток , преди 2 седмици сключих каско и като видяха Хонда и викат , а ма те са с различно тарифиране , гледат някакъв списък и викат , а ма то е само за Хонда CR-V . Причината е че се крадят много често и попада в графа заедно с БМВ Х5 , Ауди Q7 и други :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се оглеждам за колата. Дано се намери, въпреки че като знам колко бързо се случват нещата с крадените коли...Аз карам кола на 20 години и пак ме е страх някой да не й направи нещо. Представям си какво му е на колегата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво и честито!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна новина колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези коли вече в почти всяка една компания има като задължително условие втори имобилайзер(в Уника не знам как е!).Определено влизат в класа на доста крадени автомобили,както са БМВ Х5 и Х6,Ауди някои модели и Тойота Ланд Круизер.Честито за намирането на колата!Определно се замисли за някоя допълнителна защита! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Браво, късметлия :) :) . Хайде и без повече такива преживявания :):)ПП. На мен ли така ми се струва или полицията е започнала да намира повече коли от преди? За 10 месеца регистрация във форума помня 3-ма души да пуснат такава теми и намериха 2 от тях...ако тенденцията е такава, аз започвам да мисля все по-позитивно за "Родната милиция ни пази" (да няма засегнати...подигравката е с песента, не с хората и институцията).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че се намери колицата. Ще сваля темата. Дано не се налага никога повече да пускаш такава тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на МВР-то за помоща и дано друг път да не ти се случва ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега много се радвам, че си получил автомобила.

 

Остава въпроса защо са го оставили. МВР според мен нямат заслугата за това.

 

Чух за поне 3 случая като твоя. Открадват колата, и я зарязват няколко дни по-късно. В единия случй са я оставили на аварийни даже...

 

На мой колега, който има ЦРВ като моята, дори същия цвят, също я откриха зарязана..

 

От полицията имат ли някаква версия? Интересното е, че застрахователите са различни, така че и това отпада като вариант...Публикувано изображение

 

Силно се надявам да премине тази вълна от кражби.

 

От някъде бях чул, че открили слабост в сигурността на ЦРВ и трябвало оправяне от Хонда. Обадих се в Бултрако, но от там ми казаха, че няма такова нещо.

 

Потвърдиха за вълната от кражби, но не казаха, че нещо има за оправяне...Публикувано изображение

 

Поздрави и пак честито намиране Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добре че се е намерила колата Публикувано изображение/>

 

Хондите имат табелки на стъклото с ВИН номера - по него крадците много лесно се ориентират как да ти преборят защитата ..... Публикувано изображение!

 

Някой някъде разправяше че трудно се крадяла Хондата - Ама на .....

 

Режете си и си местете кабелите и куплунзите за достъп до компютъра Публикувано изображение! Едно елементарно Ц-К ключе забавя крадците доста ....

 

Всички серийно производство аларми се отключват също....независимо колко е скъпа алармата ....

Редактирано от iso_eu
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой някъде разправяше че трудно се крадяла Хондата - Ама на .....Извинявам се че повдигам стара тема, но аз съм този който твърди че не се краде Хонда. Изключение правят дизел моделите след 2007 защото от Хонда започват да ползват прословутите Бошовски EDC16 компютри каквито има в най крадените марки,и за това крадците преодоляват фабричният имобилайзер.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега, за всички СРВ независимо от това дали са бензин или дизел се предлага от Бултрако т. нар. "Операция по повишаване на сигурността".

Крадат се независимо от вида на двигателя за съжаление. :(

Редактирано от vesss
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........Крадат се независимо от вида на двигателя за съжаление. :(

 

Бих добавил:  независимо и от марката и възрастта на автомобила, има ли поръчка за определено МПС.

Може да сте го гледали това предаване, но на тези които не са, ще им е интересно.

 

http://bnt.bg/predavanyia/na-pritsel/ochakvajte-na-pritsel-7-maj-2014

 

п.п. При положение, че в закона  "Отнемането", не е Кражба, а и той не е променян от 1968 г. - си правете изводите.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега са подкарали Мазда ЦХ5. Имало 20 броя изчезнали. Разбили са им защитата и сега са лесна мишена.

На колежка изчезна(под 1 година е автомобилът) и я върнаха след седмица и платен от застрахователя откуп... :(

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...