Jump to content
lifemax

Имам въпроси за тази програма "Аз мога повече"

Recommended Posts

Здравейте!Един сервиз иска да ме наеми по тази програма "Аз мога повече" Имате ли някаква информация ? Изплащат ли се парите на време и всичко по правилата на програмата ли протича? Ако има хора преминали през тази програма или са чували нещо за нея ще се радвам да получа някаква допълнителна информация!Благодаря ви колеги! Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за какви пари става думи, при положение, че всъщност ти пари не получаваш, а оставам с впечатлението, че мислиш, че ще получаваш някакви пари.Тази програма се ползва за твоето развитие, чрез нея Европейския съюз плаща на автосервиза, за да те обучи, а ти получаваш някаква професионална квалификация(автомоньор в случая).Доколкото знам може да се изкарат два курса, като единия е езиков, а другия специализиран(какъвто е случая с професионалната ти реализация), естествено ти не си запознат с условията на програмата и ще е хубаво да се запознаеш, в момента мисля, че програмата е приключила за текущия период, хубавото е, че ако кандидатстваш когато му е времето, ще можеш да се възползваш от тази програма(средствата са фиксирани и не всички кандидати реално могат да се възползват).Успех ти желая!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключила е. Към момента нови заявки не се приемат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...