Jump to content
gogo_251

Още един Акордеон в отбора - 2004, 2.0 155 h.p.

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Привет, колеги!Хайде и аз да се похваля - преди 10-ина дни имах щастието да се сдобия с Honda Accord 2004, 2.0 155 h.p. Преди 4 години си купих първата лична кола и много исках да е джапанка, но исках едновременно да е нова година, на малък данък и 4 врати. Но англичанка сивик не ми се нравеше, а за Акорд 5 нямах сили за прехранване. Бях враг на газовите истории... За това си купих кола от ВАГ групата и 3 години карах на бенз. Но всичко това до миналата година, до като не я газифицирах (дори и тази на баща ми също). Малко се отплеснах от темата... Та на скоро имах юбилей, имен ден и доста други празници покрай всичко това. Откри се нова възможност да се поогледам за японски автомобил. Бях харесал едно акордеонче 6-та, много лъскава. 2-3 дни преди да отида на оглед и я лапнаха (надявам се поне да е някой колега от форума). И се отчаях много... Но всяко зло за добро, както казват хората. И сега съм горд собственик на Акорд 7 произведен в град Sayama :D Снимки качих в галерията на профила ми, но ако не се отварят ето това е колата :My linkРадвам се, че мога да споделя тази добра вест с вас !Поздрави...

Редактирано от gogo_251
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито. Няма да съжаляваш, адски красива и здрава кола :) Мятай се в темата за седмичките:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=57108&st=1335

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл! Заповядай и в темата, която Веселия е показал ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Изглежда супер. Да се радвате взаимно...:-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, аз ти честитих няколко пъти и дори я поляхме заедно количката :D .Колеги, искам да ви кажа, че Акордеона е много запазен и имах възможността да го покарам и върви адски много.Моя човек е пропуснал да спомене нещо важно в темата, но аз ще си позволя да го направя. Главният виновник за покупката на този Акорд е, Бенджи. ;)П.П. Издирва се стикер на форума, за да го лепнем на това лъскаво Акордеонче!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Изглежда супер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега честито за покупката, желая да сия караш със здраве и много безаварийни километри.Убеден съм че си направил правилния избор - просто изглежда перфектно колата - Браво !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...