Jump to content
Милен Милев

За всички които нямат масичка в своето CR-V RD1

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

наскоро си купих масичка за пикник от Baumax, която оказа се е почти правена за нашите хонди. Размера е 80/60 см, (мисля че оригиналната е 80/80) а височината е точно колкото трябва за да стане пода на багажника идеално равен. Цената е около 30 лв, така че който няма такава и не му се занимава с гадните моргаджии, които искат тройно повече да напада Публикувано изображение. Дано модераторите не сметнат поста за реклама, просто искам да помогна.

 

p.s. имам и 30 л. газова бутилка в багажника, която не пречи изобщо.

 

Поздрави!

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега, качи някакви снимки! И на мен ми липсва масичката и съм с някакъв шперплат :(/>/> , абе грозна работа. Ако наистина стават тези масички за 30 кинта ще се възползвам и аз.

Редактирано от MIYAMOTO
Цитати

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за находчивостта , сега остана да боднеш някоя снимка да видим за какво става дума Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'така че който няма такава и не му се занимава с гадните моргаджии, които искат тройно повече да напада' Стига де от къде тази злоба без дори и да ги познавате.Само да ви подскажа,че точно те са едни от основателите на този форум преди 10 годинки и благодарение на тях адски много колеги си карат колите и си спестяват доста ядове с Хондовите части като цяло.В определени случаи цените им са надути ,но за всяко нещо си има клиенти все пак караме Хонди ,а всичко там струва пари = на качество.

  • Нагоре 3
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти що глупости изписа за 4 реда не е истина

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, Цената е около 30 лв, така че който няма такава и не му се занимава с гадните моргаджий

 

 

Колега недей слагай всички Морги под общ знаменател , мери си малко приказките , без да познаваш и не познаваш хората .С тия приказки и обиди си постилаш много меко килимче при мен , защото без да те познавам ти казвам че аз до тебе няма да опра но ти до мен ще опреш.Че има некоректни хора които продават части Ок ама да слагаш всички под общ знаменател си в голяма заблуда.Ще се въздържа от коментарите си по тебе , защото мисля че ще е по удачният и умен вариант.Жив и здрав да си , пожелавам ти успех с откриването на топлата вода...Ще те помоля да не ми отговаряш...

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер в dekatlon София (магазина за спортни стоки) видях подобна масичка 78/58 см. Струваше към 30 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А масичката от 1 ва генерация става ли на втората

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...