Jump to content
FuckHonda

Климатик Д серия

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Останаха малко части още

Климатична перка с въздухозаборник - и конектор - 30 лева

Стойка за компресор Д серия с нов лагер на паразитната ролка + монтажните болтове - 30 лева

2 тръби 10 лв./броя

инсталация климатик 15 лева

 

 

Частите са свалени преди няколко месеца. Снимките са от предималко. Пращам до всяка точка на България с опция за преглед! За всичко накуп цените ще са яко надолу! Варна, 0897 590 785

 

Имам и оригинални Хонда гайки за стоманени джанти с рингове за тазове - 16 броя по 2 лева гайката

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

EDIT: 08.05.2013г.

Инсталацията продадена. Да се счита за Ъп

Редактирано от atoma
Тема за даден продукт независимо дали се продава, купува или заменя може да бъде повдигана само по един път за една седмица /7 дни = 168 часа/. Първо и последно предупреждение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

До 29ти май всичко - 70 лева, след това отново на тези цени ;)/>Пращам до всяка точка на Европейския съюз за моя сметка. Ако сте от България по Еконт наложения платеж е ваша грижа, но с тях работя на 30% намаление !0897 590 785 маймуната или магаренцето

Редактирано от маймуната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъп, промото свърши, всичко на старите цени от 1вия пост, ако някой му трябва нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме перката на радиатора на климатика (Климатична перка с въздухозаборник - и конектор).Става ли Civic 6-та генерация. Мотора ми е D15Z6.Цена и доставка? За Хасково.Може ли цяла снимка че на тази перката е отрязана отгоре. Ако може и снимка на перката и от другия край.Благодаря, ще чакам отговор!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе ааааааааайде на климатичето, че жегите започват :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващите няколко дена на промоция на климатичните части 70 лева без коментар, стойка компресор, крепежи, нова паразитна ролка, дифузиор с перка, инсталацията на перката и тръбите по системата! !!!!! На зор съм :( Гайките си остават по 2 лева парчето, щото съм ги плащал по 12 долара на бройка поръчка от Япония.0897 590 785 Варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...