Jump to content
junker

Интересни части за Акорд /Accord 5- та

Recommended Posts

Няма спирачни магистрали. Уп

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозни отстъпки на останалите части. заминавам за дълго в чужбина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без дискове, главина предна дясна, резервоар. ИМА шенкели, задни носачи, преден мост, бензинова помпа, почти всичко от климатика, пасажерски седалки, десни врати, заден капак/ с механизъм, ключалка/ и броня, ТАБЛО- подарък, прагове= подарък,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без бензинова помпа. Вече не вдигам телефона, откакто трябваше да обяснявам 5 минути че нямам делко, което е даже за следващия модел. Разберете м =тел са ме надушили, и вече всичко което продам май ще е за техните сметки...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налично това онова...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уп, преди да направя нова тема, че тази много остаря и повечето неща ги няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Без дискове, главина предна дясна, резервоар, шенкели, задни носачи, преден мост, бензинова помпа, компресора на климатика.

Има пасажерски седалки, десни врати, заден капак/ с механизъм, ключалка/, ТАБЛО- подарък, прагове= подарък,

Колеги имам много неща които са подарък или разни контролери и лостчета, на цена много близко до подаръка. След като от вкъщи братята роми ми отмъкнаха предния мост, всички шенкели и носачи, компресора за климатика, генерация, дискове и др., това което е останало буквално го подарявам или се отървам за 5- 10 лв. Питайте.

П.П. Седалките са ми най- спешни за махане, цената е направо подарък, а състоянието им е отлично. Задната е малко поизбеляла, но нямат скъсано , протрито изгорено.

Таблото също се ПОДАРЯВА. Километража, парното и някакви вътрешни тела и управления за климатика/механизъм някакъв, не го рабирам/ са също почти подарък.

Редактирано от junker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За триене, ще пускам нова, до тогава има части от климатика (без радиатор и компресор), седалки- почти подарък, десни врати- оборудвани, части от всички врати. Части по окачването вече няма (освен реактивните щанги и една две греди.), АБС помпа, задни АБС датчици контролери, задна вънншна дръжка, оказа се че имам и една лява вътрешна, които са идентични предна и аздна и др.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Интересува ме цена на датчик за ABS заден ляв. И да е от този модел защото купих един друг който е много сходен но различен и не става. Кабела на моя датчик е много дълъг и буксата му се намира между двете тонколони в багажника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...