Jump to content
Mickelangelo

Реглаж предница

Recommended Posts

Колеги къде ходите за реглаж на предница във Варна ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автосервиз "БАЛИНОВ",от Чайка като тръгнеш към Виница нагоре покрай стадион "Юрий Гагарин",след камерите в ляво сервиза с жълто и зелено.ВНИМАНИЕ!!!Над тях има още един сервиз който също правят реглаж и продават гуми.Търсиш сервиза в жълто и зелено който има и двор в който се влиза.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като говорите за реглаж на предницата имам един въпрос.Миналата седмица сложих 4 нови летни гуми - Dunlop Bluresponse.Мисълта ми е имали нужда да се прави реглаж на предницата и къде във Варна да отида.Моля помогнете.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като говорите за реглаж на предницата имам един въпрос.Миналата седмица сложих 4 нови летни гуми - Dunlop Bluresponse.Мисълта ми е имали нужда да се прави реглаж на предницата и къде във Варна да отида.Моля помогнете.Благодаря предварително.

В случай, че колата е добре регулирана преди смяната и са монтирани същият размер гуми не мисля, че има нужда от реглаж. Ако не те бърка финансовата част няма нищо лошо да си проверяваш сходимостта при всяка смяна на гуми. Не живея вав Варна, но съм чувал добри отзиви за реглажа в Примекс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...