Jump to content

Recommended Posts

Отнася се за новия ни колега E.Gaganelov който и в момента има тема в раздел купува за едно делко от б16 или б18.Аз му предложих мое той се съгласи и ми даде адрес на който да го изпратя но след огледа в еконт реши че не трябва да го вземе без причина(свалил съм го от моя кола която до последно е карана).Аз се опитах да се свържа с него но това си и беше само разходи по куриери.Дано да не прецака друг поне от този форум.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работете с доказателства колеги, който има да вади снимки, разговори, бележки, не само да си премятаме отговорност.Тая интернет търговия на части много закучена работа се оказа в национален мащаб!Дано истината възтържествува, да се разберете като хора и да не останете с лоши впечатления, един от друг, нали все пак сме колеги, а още повече трябва да сме и хора! :P

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако делкото е ОБД0 няма как да работи на ОБД1/2 кола...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има шаблони колеги :X

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Делкото е OBD1 със сигурност но когато ме накара да го пратя нямаше забележка че не трябва да е китайско а работещо.На моята кола работеше без проблеми.Както и да е надявам се да си намериш това което търсиш.Не съм обеднял с тия 6-7лв за куриерската,важно е поведението.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...