Jump to content
borko 30

Код на радио на сивик 7

Recommended Posts

По това което намерих в нета да направя u 1301 и l 1939 ,което мисля че отговаря на сериен номер на радиото 13011939 търся кода на радиото на новата хонда!Помогнете с калкулатор или ако може някой да го изчисли направо ще съм му много благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кода е 24242

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз имам същият проблем. Кода, който свалих от екрана на радиото е : U 3001 L 0827. Помогнете с калкулатор или ако може някой да го изчисли направо ще съм му много благодарна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега GUM блогодаря ти за съдействието ,но не стана с този код.Да уточня че моето е радиокасетофон.Бях решил да си поиграя с него и ако не стане да го хвърлям.Ходих да ми го свалят че да не счупя нещо по таблото и го разглобих.Вътре има памет 93с46 която прочетох с програматора ама не можах да разбера какъв е кода,намерих из чуждите сайтове бинове от други касетофони с известен код и пробвах да ги запиша ама пак не стана,накрая пробвах да я изтрия напълно записа и я запоих-тя е smd монтаж ,и чудо ,радиото тръгва вече без да иска никакъв код :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да допълня темата ама вече не може и пускам нов пост за да е полезна темата и на други колеги с моя проблем.Ако нямате програматор купувате от магазин за електронни компоненти нова 93с46 която фабрично е празна и я запоявате на мястото на оригиналната на касетофона.Чипа е с 8 извода и е за смд монтаж и се разпоява лесно и с обикновен поялник-примерно накапвате от двете му страни калай да съедини крачетата нагрявате го с поялника и с пинцети вдигате чипа ,после почиствате площадките и запоявате новия чип.Цената на новата памет е 50 стинки в елимекса примерно.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик 1.7 2004г Фабричното радио иска код, Търсих в интернет но не намерих отговор освен как да си видя серийния код с бутон за включване, 1 и 6 (задържане).
Марката е Pioner DEH-M6217ZH U3000 L3839 {бутон за включване, 1 и 6 (задържане).}

Предложения ? (Няма лепенки около жабката нито по радиото лепенка с код)

П.П Опитах да пратя запитване до хонда подпълних всичко но като пощенски код  не го приема и не мога да изпратя запитване...  ПРЕДЛОЖЕНИЯ ?

Редактирано от Sawbg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето блокира, след смяна на акумулатор. Нямах код, намерих най-различни сайтове, искат пари и "гаранция франция". Най-сигурно е в дилъра на Хонда. Аз сложих ново радио, без диск, само с USB...фабричното радио имаше много добър звук, ама...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложения има ,имаш ли програматор ,аз лично на моето радио изтрих записа от чипа 93та серия -записах ff във всички клетки -празна памет все едно и после не ми е искало код .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да имаш една карта и на нея е написан кода на радиото.

Или направо го изпрати на колегата borko 30 да ти го излекува!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам я картата... Обаждах се в Бултрако или там квото беше и ми каза на място с големия талон и 40 кинта...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Някой може ли да ми помогне с код за радиото.

След натискането на 1 и 6 ми изкарва U3001 L1946 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...