Jump to content
Dragi4

Драг сезона започва :)

Recommended Posts

Абе то аз миналата година с моят D16Z5-ица давах 15.249.... Публикувано изображение

Поизложили сме се този път.

Все пак до края на сезона има още много време да наваксаме.

Надявам се и аз да успея до есента да се включа с по-добро време. Публикувано изображение

 

Браво на всички участници в Сливен.

Турбо CRX-ът върви страхотно! И ако наистина е със стокова карантия, направо си е чук!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега се очаква солидна софийска групичка за Кондо....ще пробваме да дадем некви времена-па квото сабя покаже :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пробваме да влезнем в 13-ките на 18-ти :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целта е да се влезне в 12-ките, 13-ки колко искаш. Все още няма атмосферна хонда в 12-ки. Дано тая година да видим такова животно.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

кога сток ц4 даде 14,7 ела да те черпа картофки и бира колко можеш да изядеш и изпиеш
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи Пич :) Първото което е никъде не съм претендирал, че съм тунер. Не смятам,че съм омаловажил чиито и да са усилия ;) За сток б16 в ег купе 14,8 е адекватно време.Ако положиш елементарно усилие ще разбереш,че под смешно съм имал предвид липсата на по-добре подготвените коли а не представянето на участвалите.Не съм драг реисър и ако с безумното сравнение което направи м/у любителски (не)подготвени коли и европейски шампион по планинско целеше да докажеш нещо то не мисля,че ти се получи :lol: Като заключение ти бе този който почна с безпочвеното заяждане Жив и здрав

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега EGocentric всички разбрахме че Хондите не стават, всички видяхме новият ти аватар и че папката със снимки на колата си която продаваш на части е кръстена "кенеф". Всички сме съгласни че Нисан е върха и Хонда е кенеф. Нямам идея ти и брат ти колко велики сте били и колко бързи хонди сте имали.....напоследък всичките ти изяви в този форум са "подигравателни". Защо просто не ни освободиш от присъствието си ? Аз лично не мисля че липсата ти ще се усети. Имало е и други колеги които са сменили Хонда-та с Нисан (по спомен Михо, а вероятно има и други), но никои не е имал такива изяви в последствие като теб.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сме колеги :lol: и не мисля,че си човека който ще ми диктува норма и модел на поведение :lol: Аз бърза хонда не съм имал едвали и ще се случи а "подигравателното" ми поведение отново си е право на избор ;) Не си задължен да четеш какво пиша правиш го по свой избор :D

  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяко следващо заядливо мнение, носи на автора му дългосрочна ваканция!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господа модератори къде отидоха мненията пак ? :lol: Защо така избирателно се трият отговори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия записал се за отпуска.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си отворих тази тема,и понеже не ми харесва на къде тръгва си я заключвам :)Egocentric-естествено че си е право на личен избор как да се държиш и какво да пишеш,друг е въпроса дали това се толерира.Отговора е НЕ ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...