Jump to content
Ombre

HONDA N600

Recommended Posts

Дано си я огледал добре преди да я купуваш че климатрониците им се ебават на този модел и иска по-често реглаж на 4WS системата...а АЗ съм бил луд,а????А?????

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ухааа, браво ве! Това май е последната кола от този модел! Много да си я гледаш и да те разва това малко возило :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука едно H22 и ще стане лудница,шегувам се :D Истинските фенове не спират да следват мечтите си.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала колега много се радвам че има такива истински фенове в България! :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макс. скорост -135км , начи ако тръгнеш за СЗ ... ще можеш да караш на лимита , че даже и малко в нарушение !! Публикувано изображение

Цвета е адски , то сега и гардероба ше требе да сменяш ! Публикувано изображение И най-важното е , че ти е по мярка/4 passengers/ ... Ти и 3 каси бира !!

Та апропо , може ли тая кола да добута до Стара Загора бе ?! С Коко не вярваме !!! Публикувано изображение

 

Хубаво е човек да си сбъдва мечтите , един от малко смислените житейски моменти ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатична количка, да ти е честита! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една бижу в редиците на клубаПубликувано изображениеЧестито още веднъж!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Истински се радвам на сбъднатите мечти на Големите Фенове!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми че тя е кукла и на оригинална боя :o/> . От къде я намери , ЧЕСТИТО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човечеее :worthy: :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и се радваш дълго време - дочака те ....Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, това да се надяваме е началото на Хонда музея!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поклон! сега ако намериш и една С800 за мен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истинска кола при истински фен , направо се изумих с това попадение в това състояние :blink: .Прекрасна е ... Радвам се че е попаднала в твоите ръце ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доктоте,едно голямо ЕВАЛА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкрих замисъла, ще се ползва като Голф количка на имението ти ааааа!!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За годините си тази кола изглежда чудесно запазена. Не мога да си представя как ли се е чувствал продавача на тази реликва.Най вероятно така :(:cry: Да ти е честита и много да и се радваш и да я глезиш :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер количка :) да ти е честита. Ако дойде на НС2013 бих желал да се качим 4 човека в нея (собственика и, двама админи и още някой) и ако издържи я обявяваме за кола на века :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм тва за пробата е добра идея, само кой ще свири на акордеона в колата?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красавица :honda:/> Евала ,страхотно е да преследваме мечтите си. А още по страхотно когато ги сбъднем;)/>Това е силата на мечтите ... :worthy:/>

Редактирано от ma4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,Омбре! Другата седмица,живот и здраве ,ще я видя :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

искам да ви уверя,че не е потънала в прах малката Марико (така я кръстихме).

Започнах пълното й въстановяване и сега ще Ви разкажа с няколко снимки за целия процес.

 

Разглобихме я почти напълно и замина на боя...

 

_DSC0060.JPG

_DSC0061.JPG

_DSC0065.JPG

_DSC0066.JPG

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жестоко,любимото ми червено...бреееее,тя както е тръгнала работата я дай габаритни размери да взема да заръчвам килима и да сбираме кинти с Коноф да я пълним с бира както сме обещали че ти явно действително ше кацаш на Заралийска земя тая година...пу-пу-пу...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ще изглежда чудно паркирана до Прелюда в двора ... зад барбекюто ... две червени ... абе тфа с Никон лии снимано !?!?!?  :zen:

 

п.п...Бай Кок .. китеник става ли бе ... дан са набутваме много ??!? 

Редактирано от ROCKONOFF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въх,замалко остана да хукна да търкам и да боядисвам и мойта червена старица...и китеник става,то в таз криза и червен балатум става ма нека реставратора каже да не го засегнем ся,туй Марико все пак,нали ги знайш кви са обидчиви пустите му японци!Ша на баннат за спам,усещам.... :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"....Марико вървеше по оживената, огряна от слънцето улица към портата в дъното, където тя свършваше. Зад нея крачеше личната й охрана от десет Кафяви. Беше облечена в бледозелено кимоно, с бели ръкавици и широкопола тъмнозелена пътна шапка, завързана под брадичката й с лек като паяжина златист шал, а слънчобранът й отразяваше всички цветове на дъгата. Портата се разтвори и вече не се затвори зад гърба й. На улицата беше съвсем тихо...."Прекрасен цвят, но не пасва на името.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална! Браво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време много отдавна намерих една такава стояла 30 и кусур години в един храст и я подкарах за 30 минути,после я разглобих и се почна реставрация. Колега,пиши ми на лично,имам страшно много документация,сервизни бюлетини,брошури,каталози за части и какво ли още не за модела,да ти пратя ако искаш.За съжаление моята беше мнооооооого изгнила навсякъде от това стоене,то нямаше здраво място буквално,но се получи накрая. Само тези снимки ми се намират обаче...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, човеко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Супер,ама можеш да споделиш подробности около модела,понеже колегите не са се докосвали до такова нещо. Факта,че задните прозорчета се отварят леко като на пежо 106 фаза 2,факта,че задния капак е пластмасов,факта,че колата е с електрическа горивна помпа нищо,че е карбуратор. Един вид,изброи нововъведенията,така да се каже,аз на първо четене се сещам само това. Скоростния лост е на таблото,не на пода,принудителното въздушно охлаждане.... Само снимки без описание и разяснение да гледаме нещо не върви според мен.

 

Късметлия си,че си намерил готова кола,аз трябваше да внасям части от щатите,част по част,да ровя от каталога и звъня по телефоните,отделно предните калници ги правихме наново...

Редактирано от Civic Owner

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Civic Owner,съжалявам,че не си довършил твоята N600,но не сравнявай Honda с друга марка и то в техническите решения с разлика в годините 10-20г.Ако беше необходимо да споделя нещата,които са ме впечатлили щях да пусна друга тема или щях да пиша в "Технически“.

Пуснах си тема с това заглавие и в този раздел,защото исках да споделя колко години съм Я търсил,в какво състояние съм Я намерил и до какво състояние съм Я докарал.

Не можело само със снимки.....ЗАЩО?

Прочете ли по-горе,че цвета трябвало да е зелен? ЗАЩО?

Знаеш ли,че поне 10 човека ме питаха защо не съм си купил една “резачка 200 коня“ за тия пари?

...............

Защото съм HONDA фен.Защото и гащите са ми Honda и чорапите и хамстера ми се казва Honda.Защото имам 2 дъщери и събират модели на колички HONDA.(имат поне 100-на),въпреки,че са момичета.

 

Не съм “кесметлия“,че съм намерил готова такава кола,защото не ми се е паднала от пакет“Зрънчо“ или M&Ms.Търсих Я !!! Намерих Я.Обичам си Я.

 

П.П. И аз намерих в Ахен(Германия) една в окаяно състояние за 400 ЕУР.Има една пак червена в Бадворисхофен(Германия),но е за кърпене и има липси за 600 ЕУР.

 

Не съм късметлия а съм мечтател,който следва мечтите си и работи за тях.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна е колата :) Имах удоволствието да я видя лично в сервиза.Като бивш собственик на ретро кола мога да кажа,че тези малки колички могат да доставят повече радост от каквото и да било творение на съвременното автомобилостроене.Особено,когато всичко мине през ръцете ти...Парите и времето,отделени за реставрацията е безсмислено да се броят и смятат,защото това е храна за душата и само един истински фен би го разбрал.Колкото до състоянието...в БГ много хора казват "това животно го нЕма", но истината е, че който търси намира.И аз отделих доста време от живота си в търсене на стоково и запазено EG6 (въпреки,че всички казваха,че няма да намеря), но сега всеки път като се кача, пътувам с усмивка, а това не се купува с никакви пари...Това е силата на мечтите. Успех с по-нататъчното развитие на проекта и това малко съкровище може да стане талисман на фен клуба :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...