Jump to content
Accord F18A

Продавам спортно гърне, понижаващи пружини и тасове

Recommended Posts

Гърнето е неръждавейка, марка POWERFLOW, размер на входящата тръба 56мм външно. Звука е плътен и много готин. Беше монтирано на предишния ми Акорд и стоеше много красиво. Ако намеря снимки монтирано ще кача. Цена 100 лв.

тел: 0889 10 10 21

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Пружините са FK - немски, поръчвал съм ги от No limit и струваха около 240лв. Продавам ги за 100лв. Наясно съм, че болните мозъци като мен, които се занимават с "тунинг" на параходи не са много. Ползвал съм ги около година на Акорд 96 англичанка в комбинация с амортисьори червено Кони. Параходчето беше като залепено на пътя при завои и високи скорости, но качването по бордюри и други подобни препятствия бяха невъзможни. Производителя пише, че са съвместими и за моделя преди фейслифта от 94 и за следващата генерация до 2002, така също и за купетата.

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Тасовете са за джанти 15" 4х114,3 и са перфектно запазени. Цена 40лв.

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от Accord F18A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гърнето и тасовете са продадени.

Качвам по-голяма снимка на таблицата от сертификата на пружиините за кои модели са съвместими.

Тъй като няколко колеги ме питаха дали може да се ползват със стокови амортисьори- според мен не. Не съм пробвал, но най-малко ще има големи колебания при неравности заради това, че стоковите амортисьори са по-меки.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пружините днес ги изпратих към Русе. Оказа се, че има голям интерес към тях, а аз не очаквах. Темата е за ключ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...