Jump to content

Recommended Posts

1. Дата: Тия дни явно2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: фарове3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: Доволен съм4. Оценка за нашето отношение към Вас: Доволен съм5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: аз6. Препоръки към нас, ако има такива: ..........7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас:- При нужда... - отново бих се обърнал към redbull и бих използвал отново неговите услуги: ДаОписание на сделката:Искрено благодаря на колегата redbull от Варна от който купих мечтаните фарове днес,много точен и коректен пич.И като се уговаряхме не ме излъга,защото можеше да ги продаде на някой от Варна и да не се занимава с куриери,и по време на монтажа се бяхме умотали малко,обадих му се веднага ме насочи какво да гледам.Не знам какво да кажа колега имаш една бирица от мен ако идкваш на националната БЛАГОДАРЯ. Поздрави :)/>/>

Редактирано от atoma
Шаблона е задължителен колега!!!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за милите думи :ph34r:/>:P/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: 17 април 20132. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: Броня3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти /хонда/услуги: Супер запазена броня за 5-та хеч4. Оценка за нашето отношение към Вас: Повече от перфектно :) 5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: Сам си монтирах бронята6. Препоръки към нас, ако има такива: Нямам.7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Супер добронамерен, отзивчив, ИМА ЖЕЛАНИЕ ДА ПОМОГНЕ! - При нужда... - отново бих се обърнал към redbull за части!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1. Дата: 18 юли 2013.

2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: волан- ПОДАРЪК3.

3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти /хонда/услуги: черен волан за 5та ген4.

4. Оценка за нашето отношение към Вас: Повече от перфектно Публикувано изображение

5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: волана е подарък и не бяхме говорили за монтаж, е смени ми го бързо и качествено и безплатно

6. Препоръки към нас, ако има такива: Да продължава в същия дух

7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Добър, вежлив и услужлив.

- При нужда... - отново бих се обърнал към redbull за съвет и части!

Редактирано от TEHKO
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря за думите.Извинявам се на колегата ТЕНКО че без да искам му сложих отрицателен вот на коментара.За да се реванширам следващия пьт като се видим бирата ще е от мен.ПоздравиПубликувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: 31.08.2013 god.

2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: Закупуване на воден радиатор, перка с дифузьор, разшерителен съд и тръбопроводи....

3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: Много доволен....

4. Оценка за нашето отношение към Вас: Честно казано, до сега не съм срещал по-добро отношение....

5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: .................

6. Препоръки към нас, ако има такива: Бъдете все така позитивни ... Публикувано изображение

7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас:

- При нужда... - отново бих се обърнал към "redbull" и бих използвал отново техните услуги и авточасти: Да

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: тия дни

2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: отидох за едно, тръгнах си с дуги неща Публикувано изображение

3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги:отлично

4. Оценка за нашето отношение към Вас: и аз като колегата по-горе "Честно казано, до сега не съм срещал по-добро отношение...."

5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: моя милост

6. Препоръки към нас, ако има такива: по-добре няма на къде. Публикувано изображение

7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас:При нужда... -бих използвал отново техните услуги и авточасти: ОПРЕДЕЛЕНО (скоро)

Редактирано от tzetzotz
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: тия дни

2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: доста неща

3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги:отлично

4. Оценка за нашето отношение към Вас: "Честно казано, до сега не съм срещал по-добро отношение...."

5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: аз

6. Препоръки към нас, ако има такива: по-добре няма на къде. Публикувано изображение

7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас:При нужда... -бих използвал отново техните услуги и авточасти: ДА ОПРЕДЕЛЕНО МНОГО СКОРО

и да добавя само, че който го потърси няма да си тръгне с празни ръце!

Редактирано от TEHKO
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: От началото на миналото лято
2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: ел. стъкла ел. огледала централно заключване пласмаси по интериора половината ми кола :D 
3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти /хонда/услуги: В перфектно състояние.
4. Оценка за нашето отношение към Вас: Перфектно няма по любезен човек.
5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: При мен работата е Made in pred bloka :D
6. Препоръки към нас, ако има такива: Нямам
7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Много коректен, цените на частите са много добри, всичко което се продава е проверено преди да се изпрати и най-важното не чекате по месец да ви изпрарти частите. Абе ако търсите качествени части на ниски цени това е човека.
- При нужда... - отново бих се обърнал към redbull за части!!!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: На скоро
2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: барчето за парното, лилави пружини и интериорни части
3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти /хонда/услуги: В перфектно състояние.
4. Оценка за нашето отношение към Вас: Както винаги приятелски настроен и отзивчив.
5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: лично поставяне
6. Препоръки към нас, ако има такива: Нямам
7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Ако имате нужда от части Red bull e човека! Ниски цени, качество и отзивчивост!
- При нужда... - отново бих се обърнал към redbull за части !!!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: 12 август 20142. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: Шайба колянов вал, датчици за отворена/затворена врата.3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти /хонда/услуги: Изключително запазена шайба, почти нова. Датчиците също.4. Оценка за нашето отношение към Вас: Перфектно5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: Аз.6. Препоръки към нас, ако има такива: Нямам.7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Много отзивчив и с желание да помогне! 

- При нужда... - отново бих се обърнал към redbull за части!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...