Jump to content
wampeters

Неработещ мигач на странично огледало

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

От известно време ме тормози, че не ми работи мигача на лявото странично огледало (колата е Сивик хечбек 2004) и не знам какво се прави в случая. Огледалото е това. След като се порових малко излиза, че моделът всъщност е от Акорд 2002-2008 (ако греша ме поправете), но някой е решил, че ще стои добре и на СивикПубликувано изображение Както и да е, сега не знам дали трябва да сменя мигача, ако да - как се сменя, от къде да купя нов и т.н.? Надявам се, че няма да се наложи да сменям цялото тяло? Ще съм благодарен на всякаква информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Няма там крушки колега. Мигачът е светодиоден. Не се хвърляйте направо със смяна. Проверете при включени авариини има ли изобщо нещо на куплунга, също така за окисления и лоши контакти в него. При всички случаи няма да се наложи подмяна на цяло тяло. Дори проблема да е дефектна подсветка, то тя се продава отделно.

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз залагам на прекъснат кабел, някъде около мястото, където се свива огледалото, особенно, ако се прибира по-често огледалото.

Редактирано от Tas4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или там където някой го е насадил към инсталацията на колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих до Омбре и пичът там вика, че е за смяна - изгорял ли не знам си-какво. Цената я провери в компютъра - към 125лв Публикувано изображение Внезапно реших, че някъв си мигач не ме дразни чак толкова... Другият вариант е разбира се да си търся втора употреба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не може ли да се бодне една оранжева диодна лента зад стъклото. Около 3лв е метъра и работи на 12 волта. 2 реда по 6 диода и си ти. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не може ли да се бодне една оранжева диодна лента зад стъклото. Около 3лв е метъра и работи на 12 волта. 2 реда по 6 диода и си ти. Публикувано изображение

 

ами може и да може, знам ли, трябва да го отворя тва чудо..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...