Jump to content
eransun

Светлини по таблото

Recommended Posts

Здравейте. Не ми свети часовника. Прочетох че мога да сменя крушката през решетките на парното ако е така може ли някой да ми кажа КАК , за да не изпочупя пластмасите. Как точно се свалят. Много са ми слаби светлините на врътките за климатика. Това само с разглобяване ли може да се оправи и кое и как точно се разглобява. Има ли и вероятност след разглабянето да се разхолопа нещо и как бих го предотвратиол предварително я с подпъхване на хартиика или нещо такова? Хондата ми е 98 година. Целия чар и се губи вечер. Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде де 1 с акорд ли няма ??? В ровер ли да питам пак .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двойната решетка над часовника е на щипки / в средата на всяка - отгоре и отдолу /, бутни с плоска отвертка на всяка щипка и си смени крушката!За врътките на парното е тегаво...;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двойната решетка над часовника е на щипки / в средата на всяка - отгоре и отдолу /, бутни с плоска отвертка на всяка щипка и си смени крушката!За врътките на парното е тегаво...;)/>/>

Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалянето на тези прибори е много мъка... на мен ми отне 2 часа докато сваля панелите. Крушката беше едната причина да ги свалям, а и преди това едни крадци баха посчупили панела за скриване на плеъра, та ми се наложи да свалям всичките неща и определено е много много много усложнено. С повечко търпение и свободно време става, но заради една крушка.... е голяма играчка. По добре сваляй решетките и от там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам. Но имам желание да освежа и светлините на парното. В къщи пестя тока заради цените в момента ... поне в колата да се поглезя на хубава гледка. Да се освежи малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от Triple X

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...