Jump to content
DESO D15B2

колата изпуши синьо

Recommended Posts

от близо 1-2 седмици имам един малък проблем с колата си сивик Д15Б2 хеч при градско каране при подаване на плавна газ колата изхълцва 1,2 пъти и се оправя, сменил съм свещи, кабели, капачка, палец и преди да ги сменя колата изхълцваше но си мислех че е нещо от тоците. прави така все едно в някои от цилиндрите няма искра за секунда. тая сутрин за първи път забелязах че като запалих колата и изпуши син пушек 15-20 секунди пушеше излязох от паркинга и на 20-тия метър спря да пуши. след това паля гася няма проблем не пуши.започвам да си мисля какво ли не, колата е след основен ремонт преди около 12 000км.какъв може да ми е проблема.. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да допълня тази сутрин го нямаше този проблем, на какво може да се дължи това изпушване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Студено е и има конденз по гърнетата . Сигурен ли си , че пушека е бил син , а не бял ? Ако почне да намалява маслото - ясна работата . Няй - лесно се проверява дали гори масло като я оставиш да загрее и после се качва един зад волана и дава газ до към 3500об/мин и после форсажи нагоре . Важно е да смачква газта , не да стига прекъсвача . И ако пуши синьо ще разбереш 100% . А иначе синьото може да е и от повечко бензин при запалването / задавена кола /. При ремонта какво сменявахте ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От бензин може да изпуши синьо само,ако някой го е оцветил в лилаво преди това :lol:/>

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа съм задавял кола и после като запали и баш на синьо ми бие пушека в огледалото . Правя разлика в пушеците , когато колата е маслояд , но все пак си е вариант . Задави една кола и после като запали гледай облаците :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си рекъл

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колегата е сложил нови некачествени гумички е възможно някоя да се е изхлузила нагоре .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде нагоре?!?

Миямото, що лилаво???Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...