Jump to content
велизар

Мнение за джанти за Акорд

Recommended Posts

Здравейте,досега писах все във стари теми и явно никой не ги е видял затова реших да пусна нова.Става дума за минаване от 15-ки на 16-ки за моя Акорд,а той е 95-та англичанка CC7.Приблема е че съм харесал два модела и трябва до един два дена да реша кой да взема,а не см сигурен дали няма да са ми много широки.Ще ги купувам от продавалника и преди да дам едни 300 лева искам да знам дали ще станат.Става на въпрос за тези My link и тези My link.И двата комплекта са широки 7,5 J,а никъде в нета не мога да намеря информация до колко широки джанти мога да сложа за да не опират в калника.Гумите които ще се слагат ще са 205/55 или 50/16.Информация като ЕТ,централен отвор и междуболтово разстояние съм намерил ама за широчината нищо.Затова ви моля за информация относно широчината,пък и мнение според вас кои по добре биха и стояли защото още не см избрал.Искаше ми се да си купя тук от Плевен за да ги пробвам все пак ама тук няма кьорава джанта на този размер.Мерси предварително на отзовалите се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля,че ще ти опират ,но след като имаш притеснения,дано това ти помогне.... Упоменават какви гуми,могат да се ползват http://www.wheelfitm...1993%20-%202003)/Избираш си Хонда/Акорд/1993-2003 и ти излиза,какво можеш да побереш....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега,то нямам кой знае какъв избор на този размер така че ще ги поръчвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Няма да опират. Избирай които ти допадат повече и поръчвай. Имал съм Azev още ме е яд, че се наложи да ги продам, много здрава джанта.

Редактирано от Off Beat

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги вземам Азевките мисля че по добре ще и стоят от другите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, колега. Като си купих колата, беше с AZEV 17" 8J и не опираха, а аз съм със спортно окачване. Не се притеснявай,няма да опират,особено ако си със сток окачване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове ако на капачките на други джанти AZEV съм виждал че си пише AZEV а на моите не значи ли това че са ментаци.Иначе са много добри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радвай се на новата придобивка и не се занимавай с глупости, не ги мисли капачките :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумите ще са 205 широки ,но има ли значение дали ще са на 50 или 55 високи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих да пробвам едната джанта и излизат малко извън калника.Като си намеря още две хубави гуми ги слагам да видя какво чудо ще излезе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто за протокола който кара същия автомобил като мен да си взима джанти до 6,5J.Моите сега стърчат по два сантима от калниците и за мен е малко грозно ама нямам друга алтернатива.Евентуално ще ги продам и ще търся нещо с тази широчина.Иначе джантите са супер от страни изглеждат супер ама много широки мамка му.Реших да напиша това за хората имат същите колебания като мен преди да ги взема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос колкото е по голямо ЕТ-то на една джанта толкова по навътре в калника ли влиза джантата или обратното?

Редактирано от велизар

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, колкото е по-голямо ЕТ-то джантата влиза по навътре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега в дъжда като карах чух че хвърля дребни камъчета по калника и вратата понеже гумите леко излизат от калника.Това може ли да прецака лака и съответно боята на тези места?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега можеш ли да покажеш как стоят джантите на акорда ти.Аз съм със същия акордец джантите са ми 16 ки AEZ, 205/50 е размера на гумите ,и ми е било интересно как ще изглежда като в твоя слу4еи,извън калника. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега отдавна не съм имал време да прегледам форума и не съм видял че си писал ще ги щракна при първа възможност,и ще кача снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

колега можеш ли да покажеш как стоят джантите на акорда ти.Аз съм със същия акордец джантите са ми 16 ки AEZ, 205/50 е размера на гумите ,и ми е било интересно как ще изглежда като в твоя слу4еи,извън калника. :)/>/>/>/>/>

 

Колега вярно че бая късно ама ето снимките.Публикувано изображение,Публикувано изображение

,Публикувано изображение

,Публикувано изображение

.Дано придобиеш някаква представа мен хем ме дразнят от време на време хем ми харесват.Бронята и липсващата емблема развалят малко снимките но работя по въпроса.

Редактирано от велизар

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мене така ме кефи как излизат джанти те ,ама трябва да я смъкнеш и ще има много по-добър външен вид Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислил съм го колега ама веднъж возих трима приятели отзад и от време на време опираше в калника,а като я смъкна съвсем ще опре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...