Jump to content
Guest Ironstone

Някой знае ли нещо за това магазинче?

Recommended Posts

Guest Ironstone

Съжалявам ако вече има мнение по този въпрос, но аз не успях да намеря такова. На Черни Връх 74 забелязах сред струпване на магазини за авточасти и аксесоари и едно за японски авточасти, намира се отдясно (преди колелото на трамвай номер девет) ако се движиш към Сребърна. Някой да е влизал вътре и да има мнение за цени и обслужване? Наблизо ми е и затова питам.

Редактирано от Ironstone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zora

Наскоро си купих преден мигач от там - 23лв нов (тайвански). Много съм доволна от обслужването.Нямаха точно този мигач в наличност, но ми казаха, че ако изчакам 10 минути ще ми го донесат от склада. Съгласих се да изчакам, но складът се оказа затворен, защото часът беше към 18:30 в петък вечер. Мигачът ми трябваше бързо, така че хората от магазина предложиха да си направим среща в центъра на града, за да ми го донесат. Срещата беше в 09ч сутринта в неделя (!), защото аз нямах възможност за друг ден и час. Човекът от магазина беше съвсем точен и ми донесе мигача.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ironstone

Наскоро си купих преден мигач от там - 23лв нов (тайвански). Много съм доволна от обслужването.Нямаха точно този мигач в наличност, но ми казаха, че ако изчакам 10 минути ще ми го донесат от склада. Съгласих се да изчакам, но складът се оказа затворен, защото часът беше към 18:30 в петък вечер. Мигачът ми трябваше бързо, така че хората от магазина предложиха да си направим среща в центъра на града, за да ми го донесат. Срещата беше в 09ч сутринта в неделя (!), защото аз нямах възможност за друг ден и час. Човекът от магазина беше съвсем точен и ми донесе мигача.

Благодаря за отзива :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От години пазаря предимно там, стават, поне казват тая част е нехубава, тая е японска...Днес ходих да питам за дистрибуторна капачка-35лв японска (за d15b2)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото за този магазин - пада ми се най-близко до работата и днес отскочих до там. Мога да споделя цени за това, което мен ме интересуваше. Всички цени са за нови части, за D15B2, EG4:- гарнитура за глава: метална-60лв, клингерит-35лв - марка Matto- гарнитура за всмукателните колетори - 10лв (не питах каква е)- водна помпа - 66лв - японска- термостат - 25лв японски- температурен датчик за перката - 20лв- температурен датчик за водата - 10лв- радиатор - 150-180лв зависи от дебелината му- ремъци за за хидравличната помпа и алтернатора (четирипистовите) - по 12лв- лагер за хидравлична помпа - 5-10лв (понеже не знаеше кой е точно)- комплект 16 клапана - 160лв (по отделно: всмукателни - 10лв, изпускателни - 15лв)- комплект гумички за клапаните - 30лв- гарнитура за капака на двигателя - 15лв (гумена), ако е с комплект гумички за свещите - 35лв (нямаха наличност комплекта)За обслужването мога да кажа, че бях изключително очарован. Жената е много отзивчива.Имат си сайт - www.auto.overmindbg.com . Имат скайп и отговаря веднага, както и на он-лайн запитвания от форма на самия сайт.Работят:Понеделник до Петък: 09:00 - 18:30Събота: 09:30 - 15:00Неделя: Почивка.Направо си звучи като реклама от моя страна, но бях впечатлен! Понеже сме в българия - рядко срещам отзивчиви продавачи и ценя всеки такъв човек.Дойде ми идеята (сигурен съм че не съм първия!) - да си направим тема в която да обявяваме кой магазин къде се намира и да споделяме актуални цени и съответно какви марки са частите, адрес на магазина и сайт. Мисля че ще е от голяма полза за всички съфорумци, защото поне на мен са ми далече всички магазини по Ботев, Опълченска, Козлодуй и т.н и ми беше много полезна информацията за този магазин.Извинявам се ако идеята е вече реализирана. Ако е така - моля модераторите да премесят поста !!!Умната! ... Ако не - русата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...