Jump to content
paRADOx

Седмични срещи Стара Загора

Recommended Posts

Седмични срещи Стара Загора

Кога: всяка неделя

Къде: "Лас Вегас"

В колко: 18:00

 

Пояснение: Зимно време - вътре в кафенето, лятно време - на "Шатрата" в градинката до "Лас Вегас"

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромни благодарности на колегата Paradox. Ако имаш път към Зарата някой ден ,да се обадиш ;) Оставям си телефонния номер тук, всеки който желае да дойде на среща и нещо не му е ясно .. може да ме търси.

 

0883 35 18 06 -Костадин

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак ще съм там по-рано,за да пазя места,ще се постарая да бъде пак дългата маса с високи столчета по-навътре :cool::P:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да има по-нова тема и аз да не знам? Или не ви се пише :-D Дайте да коментираме някакъв сборен пункт за НС2013. Кой, кога, къде и какво? По-здрави! :-D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седмични срещи Стара Загора

Кога: всяка неделя

Къде: "Лас Вегас"

В колко: 18:00

 

Пояснение: Зимно време - вътре в кафенето, лятно време - на "Шатрата" в градинката до "Лас Вегас"

 

Колега каде е това Лас Вегас ? Предполагам, че говориш за улица „Христина Морфова“, Стара Загора, кафенето но аз да питам Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не знам коя е точната улица ,но е кафето,което е до "кучешката" градина и над магазин Аскент.

Редактирано от ARMAVEL
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НС ? Някой? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък сам доста зает, но ако ми се отвори малко време може ли и аз да доида Публикувано изображение на срещата в Стара Загора ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено,че може.Срещите са за всички,не е за отбрани хора. Който има желание,намира време и идва.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, не знам къде да попитам, някой знае ли в нашият град(СЗ) в кой сервиз мога да отида да ми присъдят климатик на хондата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заралии,много сте се покрили нещо.Да припомня,че утре има среща на Шатрата в 18:00.Няма да е лошо да се посъберем ,че наближава Национална... да направим някаква схема.То бива да отидем и да не се познаваме,и да се питаме " Ти откъде си".

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно! Някакви си 3 седмици има. Тази седмица ще дойда, ако хонделата е излязла от бокса, ако ли не , с някой от всичките хлОпели вкъщи :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някаква организация за националната? Стикери? Ако има желаещи да правим организация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слаба работа.. предлагам Събота, нещо като 7ч. на горно ОМВ.. и според мен ако ще си правим конвойче каго миналия път , е по-практично да минем през Кз, Калофер, Баня и сме в Хисаря. Всяка седмица съм там па работа и пътя е супер и е доста по-кратко от магистралата..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес говорих с един колега от Казанлъшката Хонда-група... човека ми каза,че искали на следващата наша среща,да ни дойдат на гости :) Естествено,добре дошли са, ще ги очакваме. Говорим за тази неделя 28.07. Който желае, да заповяда :) Мястото и часа са ясни.п.с. Заралии,палете Хонделите и идвайте ,да не се окаже,че са повече от нас :D Голям срам ще е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и ние ви канехме да дойдете,но не дойдохте,та ние ще дойдем.. :DНаистина ще е голям срам,ако сме повече от вас.. :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Много готина среща се получи ,радвам се,че се запознахме с колегите от Казанлък,очертават се още шумни събирания :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А следващият път,дано вие като домакини да сте повече.. :D:lol:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, като за първа среща всичко беше ОК (спокойно, не бързахме много, нали се сещате като при девствените,макар ,че някои от нас са се срещали с някои от вас....вече ;) ).....но нали се сещате как ще е за напред вече като се поопознахме ;) лудо, щуро и шумно, така че както се казва ДА НИ Е ЧЕСТИТО СЕФТЕТО !Очакваме Ви !Сега е Ваш ред ;)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, някой от Стара Загора има ли сивик 5 ген със стокови фарове на които да е сложил ксенон, бих искал да напрвим една среща да видя как светят, че се чудя дали да слагам. Драснете по едно лично. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, някой от Стара Загора има ли сивик 5 ген със стокови фарове на които да е сложил ксенон, бих искал да напрвим една среща да видя как светят, че се чудя дали да слагам. Драснете по едно лично. Благодаря предварително.

Никой ли не влиза в този подфорум?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, някой от Стара Загора има ли сивик 5 ген със стокови фарове на които да е сложил ксенон, бих искал да напрвим една среща да видя как светят, че се чудя дали да слагам. Драснете по едно лично. Благодаря предварително.

Никой ли не влиза в този подфорум?
Здравей колега !Аз не карам 5-ца., но знам как свети ксенона, горе-долу, но още знам и как свети Osram Night Braker и мога да ти кажа, че не ти трябва никъв ксенон ;)Струват 13 лв. всяка (зависи де аз съм с Н4) днес си ги монтирах и ти казвам от първа ръка.Поздрави и УСПЕХ ;)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Искам да попитам,дали се състоят някакви срещи и къде и кога?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка неделя от 18:00 на "Лас Вегас",но поради никаквия напоследък интерес от страна на старозагорци,може и да спрем със срещите скоро време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във фейса има/ше група за Старозагорските срещи,но след като писах няколко пъти в нея да се събираме и никой не благоволи да дойде,се махнах от нея.Явно всички са много надъхани ...ама само пред компютъра.И да напомня,че и днес в 18:00 сме там,който желае да заповяда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така …….утре пак е неделя и пак от 18:00 на Лас Вегаса ще се събираме,който желае да заповяда,всеки е добре дошъл :cool::):P;) Очаквам да сме малко повече :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде като се чудите какво да правите, минете да ни видите в Казанлък.. На нашите срещи.. :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Планираме събиране довечера .21:00 на Зара (индустриална),всеки е добре дошъл  :hondarulez:

Редактирано от ARMAVEL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Трябва ми телефона на пича с белия Сивик (6-та хеч) ? Относно техническа информация.  Ще съм благодарен , ако някой го има да ми го пусне на ЛС  :punk:

  п.с. Не му пиша на лично , защото е бил последно на линия преди година и половина :Д Road_Runner

Регистрация: 07 дек 2011
ОФЛАЙН Последно: 25 ное 2012 16:48

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :)

В Събота 12.04.2014 ще се проведе втория OMV Meeting!
Събираме се в 21:30 на бензиностанция OMV град Казанлък като най-вероятно ще стоим около 30-40 минути, за да се съберем всички, след което ще тръгнем към Kaufland. Ще се радваме ако и вие присъствате с вашите автомобили :)ето и линк към събитието https://www.facebook.com/events/702057049844971/?fref=ts

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Трябва ми телефона на пича с белия Сивик (6-та хеч) ? Относно техническа информация. Ще съм благодарен , ако някой го има да ми го пусне на ЛС :punk:п.с. Не му пиша на лично , защото е бил последно на линия преди година и половина :Д Road_Runner

Регистрация: 07 дек 2011

ОФЛАЙНПоследно: 25 ное 2012 16:48

Имаш ЛС . .

Редактирано от eNigMa_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОйто ще ходи на НС 2014 да си признава без бой!  :slap:  :honda:  :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Без бой нищо не се казва ;)

Редактирано от frisko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фрис , без бой си признавам , че ще дойда да изпия няколко "сока от моркови" с дъртите авери трезвеници ! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ще се организираме ли за тръгване в петък?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук е настанала зловеща едногодишна тишина, та макар да ми се струва малко вероятно рекох да питам дали се организират все още срещи в Зарата? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е интересно ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...