Jump to content
wawa

Съвет за емулатор на ламбда сонда

Recommended Posts

Здравейте, трябва ми информация за размерите на втората ламбда сонда на HR-V 124 к.с.Искам да си купя втулка, която да завия на мястото на втората ламбда сонда, а самата сонда да се сложи във втулката.Втулката ми трябва да е извита под ъгъл, за да може да се събере и да не опира в кардана. В този сайт продават извити под прав ъгъл втулки:ВтулкиСамо че не знам коя от предлаганите ще стане за HR-V и затова ми трябват размерите на ламбда сондата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, трябва ми информация за размерите на втората ламбда сонда на HR-V 124 к.с.Искам да си купя втулка, която да завия на мястото на втората ламбда сонда, а самата сонда да се сложи във втулката.Втулката ми трябва да е извита под ъгъл, за да може да се събере и да не опира в кардана. В този сайт продават извити под прав ъгъл втулки:ВтулкиСамо че не знам коя от предлаганите ще стане за HR-V и затова ми трябват размерите на ламбда сондата.

Колега ,виждал съм в E-bey всякакви,моята беше права и я изработи някакъв стругар по чертеж,който намерих в нета и трябва да го имам някъде....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...