Jump to content
Ivo Myankov

Прагове от Сивик 6та на 5та хеч

Recommended Posts

Чувал съм че манипулационен била лесна, но се оказа, че това е за 5та купе. За хеч нито една букса не съответства и са с около 3-4см по-дълги.Та който е правил това или има информация моля да сподели. То е ясно, че ще се преправя, но не искам да откривам топлата вода и да правя глупости.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намираш си някой който прави хубави пластмасови заварки, уточнявате с колко трябва да се скъси и действате.Свали му един от твоите прагове за мярка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не съм правил такива галимаций,но един приятек си сложи на 5-та купе прагове от 6-та купе и за да няма и най-малки разлики в щипките изряза целите прагове от 6-цата и ги залепи върху оригиналните с пластмасова заварка и станаха много сполучливи и от вън нищо не личи!А от към щипки си остана оригинала от долу......ти сам реши кое ще ти е по-лесно. Аз лично ако правя това ще го направя по този начин.Даже и да са малко по-дълги от на 5-тицата ще ги скъся и пак така ще ги залепя... УСПЕХ!!!

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоя проект, в завършен вид:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=76824&pid=1057336942&st=0entry1057336942

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...