Jump to content
drakus

И стикери ли се крадат от колите?

Recommended Posts

Ако модераторите решат че е спам, могат да махнат темата. Исках просто да споделя до къде е изпростял народа. Да вземат да ми откраднат стикера Хонда фен клуб от колата..

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много жалко че има такива хора. Радвай се че не са ти откраднали винетката, че има много такива случай напоследак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,винетката се лепи от вътрешната старана на стъклото,трябва да се разбие колата,за да я вземат :blink: Жалко за такива хора,това говори колко малоценен народ сме :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е дете - както и да е. Ако кара Хонда - много жалко... Мога да се закълна, че от шепата истински Хонда-фенове в миналото, на никой не му е и минавало през ум да падне толкова ниско.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Деца са това. Както свалят емблеми. Тоя стикер втори път на кола не можеш да го ползваш. Другия вариант е някой да го прави да те дразни. Но едва ли някой ти е свалил стикера, за да го ползва или да не го плаща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За добро е -ще си сложищ по-голям

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За добро е -ще си сложищ по-голям

А от къде можем да се сдобием с такъв стикер ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно колега, всички сме минали през това. Лапетии са това. Аз имах на заден ляв джам. Е, отлепиха ми го. Знаеш ли какво направих? Сложих на двата задни, хем ме дразнеше че няма симетрия. :) Без майтап. Втори път не са барали за щастие. Ама ако барнат втори, заложи пак капана и само дебни.@SveXteZ, Колега отиди на някоя седмична/месечна среща и съм сигурен че ще се намерят. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@SveXteZ, Колега отиди на някоя седмична/месечна среща и съм сигурен че ще се намерят. Публикувано изображение

 

Ок мерси колега, така ще направя.

ПП: Защо не слагате стикерите от вътрешната страна ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото са пригодени за външно залепяне. Пък и повечето не са на стъклата а на багажника. Все пак с безцветно тиксо става и вътрешно залепяне :) Аз така съм закичил номера от националната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми се е случвало и като колегата Трънчо си залепих по една от двете страни и то от новите :D/>

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За добро е -ще си сложищ по-голям

А от къде можем да се сдобием с такъв стикер ?
Разходи се на някоя среща и ще можеш да си вземеш от колегата Izanagi.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че някое лапе ти е взело стикерчето със сигурност…на мен преди няколко дни се опитаха две лапета (ученици сигурно в 4-5-ти клас ) да ми откраднат емблемата отзаде на багажника…но бързо реагирах и включих алармата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

М'ба, ако ти искат емблемата - един път си ги видял, утре няма да ги видиш и ще седят дупките на емблемата без нея... Аз вече съм 2 задни емблеми назад, баш според мен от лапетиите дето ходят в близкото училище :)

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, на мен пък ми откраднаха стикерите с номерата на миналата национална :lol::ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...