Jump to content
sv3tlio

Защита ли е това ?

Recommended Posts

Ами карам си по цариградско преди няколко дни ( бяхме 2-ма в колата ) и вратите се заключиха, казах си брей каква защита имала тая колица ... вчера карам аз пак по цариградско но вратите не се заключиха .. Това със заключването някаква защита ли е на колата или нещо се е бъгнало на момента ?

Редактирано от fenabg
Бързото каране

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата имаш ли аларма с централно, ако да е вероятно нещо да е от нея, ако си с фабчиното централно, нямам данни да заключва само

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аларма все още нямам, само централно имам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В бравата е проблема според мен в дачтика за централното управление .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в следствие на неравност :) ако не е от неравност те съветвам никога да не оставаш ключовете в колата и да затваряш вратите :) може да останеш отвън :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм забелязал, че понякога на този тип заключване се прецаква копчето на шофьора, което контролира централното. Преди да взема моят Сивик ходих да гледам един, на който през 2-3 секунди му цъкаше централното. Предполагам, че проблема е в буксата или в самото копче на шоф. врата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип ключалката на дясната ми врата е малко прецакана, но когато заключвам от там централното не работи, така че малко ме съмнява да е от нея проблема.А на никой ли със същия модел Хонда не му се е случвало подобно нещо ?Ще пробвам да намеря път по който да мога да вдигна малко повечко скоростта за да разбера от кое се случва.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега може да е от прецаканата ключалка, при заключване или отключване (заяжда) остава напрежение, тъй като не е в крайно за него си положение и при мн малка неравност може да задейства централното.Оправи ключалката и виж какво ще стане. Както е писал колегата гледай да не си забравяш ключовете.Ключалката е вързана с централното, така че не бързай да го изключваш.

Редактирано от enchev87

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Централното работи само от шофьорската врата.Ако си сигурен, че не си се облегнал случайно на чопа за заключване докато караш понеже аз имам навик да се подпирам на вратата на кората с лявата ръка на дълъг път и да карам само с дясната. Тогава с лакет може и да не си усетил дали си го натиснал с по дебело яке няпример. Както и да е.В друг случай май е добре да го види майстор по ключалки този проблем, но да разглобява внимателно кората на вратата, че някой път се чупят разни пластмасови дреболии. Колкото до ключа и забравянето му в колата, най-сигурно е резервен ключ да си седи у вас на топло и ако ти потрябва винаги да разчиташ на него. Има и централни които си се заключват сами след няколко минутки, но поне на Хондите 6 генерация оригинално не знам да е такова.

Редактирано от 4ushi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, явно проблема е от дясната ключалка на вратата и при леко подрусване се е заключила.

Благодаря Ви за вниманието колеги Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята англичанка се отключваше всеки път като вадя ключа от таблото но да заключва не .. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...