Jump to content
гената.

демонтаж на табло на HR-V

Recommended Posts

Posted (edited)

Аз сложих т5 по точка1,само че с повече ватове (мисля че 5w) и нямам разлика в подсветката. Само че съм с обикновени ламби.Ледовете не ги тача.  От малките има-вървят заедно с цокълчето. Взех ги от Омега лайт. 

Edited by pet71
  • Thanks 1

Преди 1 час, pet71 написа:

Аз сложих т5 по точка1,само че с повече ватове (мисля че 5w) и нямам разлика в подсветката. Само че съм с обикновени ламби.Ледовете не ги тача.  От малките има-вървят заедно с цокълчето. Взех ги от Омега лайт. 

стават Т5 ама колко вата са не съм ги гледал,има разлика ще търсим повече вата,Омега лайт това онлайн магазин ли е и къде,гледам колега,че си от Бургас

По  спомен т5 бяха или 3 или 5 вата  където сложих на т7. А Омега лайт мисля че имат магазини в цялата страна. Представители са и на Осрам. Би трябвало и онлайн да продават, но тези  (май т3 бяха)трябва да ги има по всяко добре заредено магазинче за авточасти.  

20190315_192505.jpg

Сега си прочетох първия пост в темата. Най вероятно т5 е3w ,тъй като т10 са ми 3 ватови ,а останалите т5 са ми 1.2  w . Подхождам с особено внимание там, че над месец километража миришеше на стопена  пластмаса . 

Posted (edited)

Сега бях долу да видя какво е станало при смяната на всички крушки със обикновенни,ееееееее има разлика новото си е ново не съм фен на лед светлини ....лека разлика има на Т7 като се вгледаш,за всички който не са пипали всички светлини трябва да ви кажа,че крушките бяха почернели за изгорелите няма да коментирам струва си .....pet71 чукнах но ми излиза магазини за лед светлини за домашно осветление   ето  http://www.led-bg.com/ това ли е магазина,ако не постни линк .....pet71 не съм и гледал колко вата са Т10 но светят разкошно,ще се вслушам в съвета и ще се ослушвам за греене и миризми :))))

Edited by emulsia

Posted (edited)
преди 12 минути, pet71 написа:

Сега си прочетох първия пост в темата. Най вероятно т5 е3w ,тъй като т10 са ми 3 ватови ,а останалите т5 са ми 1.2  w . Подхождам с особено внимание там, че над месец километража миришеше на стопена  пластмаса . 

тука в Лом има само Т5 1.2w провинцията е така водят се за уневерсални:)))))))

Edited by emulsia

От тях ги взех, имат магазин и в Бургас. Сега гледах че и при тези ги има.  www.vikiwat.com 

Току-що, pet71 написа:

От тях ги взех, имат магазин и в Бургас. Сега гледах че и при тези ги има.  www.vikiwat.com 

Благодаря,ще им звъним наред тези малките въшки ми са спешни да се вижда бутона,че в тъмницата е на напипване ....ха ха

• Upvote 1

Posted (edited)

за  осветление на нашите бутони ...малко помощ това ли е размера

https://vikiwat.com/miniatyurna-lampa-t1-14v-60ma-1.html   

за осветяване на километража една която пише,че е Т 7 blue,разбрах че става размера на Т5

но намирам само тези ватове  https://vikiwat.com/avto-lampa-miniatyurna-14v-1-26w.htmlа трябва да е поне 3w

за оригинални няма да коментираме една крушка е 10 кинта

35850-s2h-003 Лампички за аварийния бутон и подгрев
honda 35505-sj4-003 лампа табло подсветка Т7 блу

със тези номера ги открих в чичо гугъл

Edited by emulsia

https://www.olx.bg/ad/prodavam-led-krushki-za-butoni-tablo-uredi-honda-kia-nisan-CID360-ID7MdnR.html#16ce874c09   намерих лед крушки на добра цена .....наш колега излезна тук от форума кара CR_V казва се Васко от Русе .... утре ги изпраща и като монтирам ще ударим една снимка :))))

• Like 1

айде малко снимки да се гледат само бутоните другите са обикновени крушки т5 .....бутоните са лед

IMG_20190329_202119.jpg

IMG_20190329_202056.jpg

IMG_20190329_202043.jpg

IMG_20190329_124323.jpg