Jump to content
crv-fan

Амортисьори за ЦРВ 2-ген

Recommended Posts

Оказа се че е избил предния десен амортисьор на джипа и трябва смяна. Та въпроса е какви да сложа ? Обаждах се на едно място и ми казаха 285 кинта за Каяба или нещо такова. Някакви съвети ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвети ...Нямам никаква представа от марки и цени!Иначе аз бих сменил и двата, но ако е възможно не на тази цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ще ги сменям и двата защото иначе няма смисъл. засега майстора каза че щял да провери нещата как са но аз искам да се информирам отделно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не го свалиш и пробваш да го рециклираш? Не си писал от къде си, но ако си от СФ има един майстор в Овча купел. Сега не се сещам за телефон, но ако се разровя бих могъл да го намеря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Ауто плюс са 256.60 за брой на Боге-немски.Боге правят амортисьори за Оригинално вграждане на повечето немски автомобили и са добри като цяло.И наистина сменяй двата да върви гаранцията от 2 години

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че има един тука който ги поправя за 20 кинта бройката ( ако успееш да го накараш ) и ще пробвам първо това. Ако не стане тогава ще взимам нови. Благодаря на отзовалите се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз си купих монро преди 3 години, 250 лв парчето. Интересното е че и при мен беше избил само единия, но не помня кой. Здравия го имам..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволен ли си от Монро-то ?И моите са за смяна и се колебая между Монро някаква специална серия 267 лв и Каяба ексел Г 289.Мога да поръчам и Кони , но предлагат само спорт модела , който ме притеснява дали няма много да втвърди колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, не знам дали бих усетил разлика. Май съм доволен, щом нямам причина да съм недоволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...