Jump to content
Guest Vmax

Реглаж фарове

Recommended Posts

Guest Vmax

Колеги фаровете ми светят доста зле,четъх темата за светлините и кой с какви крушки кара,на края стигнах до извода,че трябва да си сменя крушките.Взех си посочените от много от вас Осрам Силвърстар 55-60 вата,но пак нищо все още късите са под всякаква критика.Опитах се да си ги регулирам,но освен единият винт за повдигане на целия фар нищо друго не открих.Порблемът е следния.Левия фар що годе свети,а и днес в мъглат се очертава ясен лъч докато десни свети разсеяно и на къси нищо не се вижда от него освен 1до макс 2м. пред колата.кажете от каде да ги регулирам или каде да отида да ми ги реголират.Приятели ми казаха на стена късите на 10м на 70см.,а дългите на 1м. или нещо такова.Моля помагаите като сляп съм с тея фарове. :D

Редактирано от Vmax

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest milen77

Здравеи, що не провериш самото стакло на фара и рефлектора.Може да са замърсени и след почистване да свети по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vmax

Здравеи, що не провериш самото стакло на фара и рефлектора.Може да са замърсени и след почистване да свети по-добре.

ами стъклото съм го почистил,за рефлектора не мога да кажа,защото на дали ще мога да се справя,нямам идея как да го разглобя иначе май си личи като застанеш от пред че десния не може да те заслепи като гледаш в него,тоест не фокосира светлината.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_freak

В ДиН в София ги регулират за 3 лева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vmax

В ДиН в София ги регулират за 3 лева

Ако ми кажеш и това каде е цена няма да имаш!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

 

В ДиН в София ги регулират за 3 лева

Ако ми кажеш и това каде е цена няма да имаш!!!

 

Да ве ако постнеш карта ще е супер :huh: , аз до сега в Друмник ходех ама там е 10 лв. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vmax

 

 

В ДиН в София ги регулират за 3 лева

Ако ми кажеш и това каде е цена няма да имаш!!!

 

Да ве ако постнеш карта ще е супер :huh: , аз до сега в Друмник ходех ама там е 10 лв. :)

http://www.dn-bg.com/

има и карти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tiholov

Във Фулдата е 4 лв., но там ми казаха че фара нещо разсейва светлината и по-добре неможело да стане, иначе имаше ефект но според мен тия фарове трябва да светят повече . Само с нови щяло да се оправи, а за втора употреба нали се сещате че си имам. Просто акордите от 90те са с фарове Хелла и изгежда, че качеството им не е като на японските. Ако някой е имал същия проблем или знае решение на проблема да драсне някой ред. Благодаря предварително :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vmax

Не знам момчета,но токущо ме обраха в Д&Н-Младост 10лв.-реглаж фарове+5лв. шокър тест(на амортесьорите тест) който в официялния им сайт пише че е напълно БЕЗПЛАТЕН :);):D до 2007 година но незнам кой месец,е по тоя повод Ч.Н.Г. :):huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tiholov

"важи за сервизите в София и е валидна до 15.01.2007." Сигурно Младост вече не е София или е просто лош рекламен трик. Но все пак е плезно, че някой колега да не се излъже и да отиде. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blueeye

Както се казва, да перафразирам"Хубава работа, ама българска"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги НЕ ХОДЕТЕ В D&N останах крайно разочарован :hondarulez: , фаровете ми са ниско забити, осветяват само бронята на колите пред мен, няма номер, няма светлоотразители, за пътни знаци и пешеходци не искам да говоря, Господ да ги пази, ще си ги регулирам сам ;)((

Редактирано от tonsun

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се казва, да перафразирам"Хубава работа, ама българска"

Абсолютно точно казано :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...