Jump to content
shaolin

Удължени шпилки (откъде)

Recommended Posts

Здравейте колеги, откъде може да си взема такива удължени шпилки за сивик (освен от ebay).

За предпочитане от Пловдив.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега отиваш при някой стругар с една стокова шпилка за да види стъпката на шлиците и му казваш каква дължина искаш и си готов.Но въпреки това мога да ти дам номера на един много добър стругар от Пловдив, но май в момента е в Асеновград, който на 100% ще ти направи.. Може даже да ти изработи и секретни гайки, абе каквото искаш.Ето номера му: 0896042360 - ВанкоНадявам се да съм бил полезен. :)/>

Редактирано от HONDA-TEAM
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм по чуждите сайтове на ARP .. само цената не знам дали тук няма да е много висока.

Като гледам май вносител са им HEED-AUTO. Може да им пуснеш едно запитване за extended wheel stud за Хонда.

Наблегни на това, че ти трябват удължени :)/>

Не знам дали имат представител в Пловдив или са само в София.

Ето малко инфо...тук и тук. Пише кои са extended заедно с Part No

Ето една цена тук. Аз както го разбирам кит са 4 бр. шпилки, но може и да греша :)

Успех ;)/>

Редактирано от at_chuchev
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двамата, че се отзовахте.Ще звънна тези дни на този човек да видя какво може да направи по въпроса.Аз първо гледах ARP ама цената им е малко соленичка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега отиваш при някой стругар с една стокова шпилка за да види стъпката на шлиците и му казваш каква дължина искаш и си готов.

Но въпреки това мога да ти дам номера на един много добър стругар от Пловдив, но май в момента е в Асеновград, който на 100% ще ти направи.. Може даже да ти изработи и секретни гайки, абе каквото искаш.

 

Ето номера му: 0896042360 - Ванко

 

Надявам се да съм бил полезен. Публикувано изображение/>

 

Аз лично не бих сложил направени шпилки от стругар да не те подмини някоя лята каплаПубликувано изображение.Провери в Евроболт на бул. 6ти септември .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегата joro7

 

Колега, не искам да му правя реклама на момчето, но се занимава само с такива неща, не е просто обикновен стругар. Аз карах ( вече не карам защото колата се разпродава на части) 2 години с две шпилки правени от него и с 16 гайки. Нищо не се е късало и още не съм загубил джанта по пътя. Шпилките и гайките ги закалява и подцинкова за да не ръждясват. За шпилките ми взе 4 лв/ бр, а за гайките не си спомням. Това е от мен. :)

Редактирано от HONDA-TEAM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двамата, че се отзовахте.Ще звънна тези дни на този човек да видя какво може да направи по въпроса.Аз първо гледах ARP ама цената им е малко соленичка.

Колега,направи ли шпилките вече ;)
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм още, че все не ми остава време.Но като има развитие ще пиша ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имате Евроболт в Пловдив отиди при тях, аз на стария ми сивик бях със техни шпилки с по 20мм по-дълги същата стъпка като заводската и накатката пасна перфектно в главината :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих в Евроболт и си взех шпилки (3лв. бройката).Преди малко ги сложиш на главината, и паснаха идеално.Мисля че се водят 55мм. (с около 20мм са по дълги от заводските).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...