Jump to content
Mr.OFF

Имало едно време .......

Recommended Posts

Иво,не се познаваме лично,но сме се виждали няколко пъти по хонда срещите.Напълно те разбирам и подкрепям така поднесените ти писания ;) Поздрави!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не ни пречи да направим едни "Ягоди" или едно "Жребчево",както едно времеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи , мислим в една посока ... ма дали ше има навитаци бе ?!?! Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи , мислим в една посока ... ма дали ше има навитаци бе ?!?! Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

Има ,и още как !!!

Само да не се обадите ,че ще има такова мероприятие !

И ще послушам Коноф и ... ..." ми като не те кефи ,стой си в къщи.. кво си седнал да ни занимаваш ?!?" и ще бъдат адски прави ... а аз ще ги послушам за поредна година !"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ще има :P , много ми липсва онова време , но все пак съм щаслив ще ви познавам , а именно се запознахме по онова време ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има навитаци..па кат си накисна чоФфката в бирата, щи кажа и моите душевни терзания :)Искам Ягоди! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След последните 2-3 години на спорове, спомени и носталгия свързани с Хонда НС, не спирам да си задавам въпроса: Защо не се отвори тема: "Среща като едно време: Ягодина 15-16.06.2013г" (това е просто пример), на която среща да отиде всеки който иска да си изкара така както е било преди години: на спокойствие, сред природата, с палатките, децата и тн.

И вече да се спре с това разделение на стари - млади, настоящи - бивши, бели - черни.

Всеки има право да отиде там където му е най-приятно. Никой не е накаран на сила. Всеки който има мнение има правото да го изкаже, но не и да ангажира с него всички останали.

Има хора които обичат адреналина повече, отколкото алкохола и кебапчетата.

И смятам, че за мероприятие от типа на Национаелен Хонда Събор, няма по-добро място от пистата, която се явява място за изява на състезателите по душа, радост за публиката, адреналин, емоции и приятна атмосфера за всички.

Няма събитие от подобен характер в цял свят, което да не се провежда на писта!

пп: Обичам кебапчета, обичам бира, обичам риба и обожавам излет с палатки. За това обаче аз ходя на риболов, излет, пикник и други подобни срещи с приятели... Не и на Национална Хонда Среща!

На НС отивам за друго.

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай Привет Ви пак ,

 

 

Конкретно към колегата paRADOx имам два въпроса ,след като е решил да даде мнение по моето мнение , за което му благодаря !

1.Къде прочете за разделение и неодобрение на схема с писта ?! Публикувано изображение

2.Според теб НС2009 имаше ли пропуски в схемно отношение ?!

 

Мерси

 

п.п... ял съм кебапчета , пил съм бира , давал съм газ , слушал съм прекъсвачи до зори/поздрав за Ямболии/ .... купонясвал съм до сутринта , посрещал/изпращал съм приятели , и това всичкото кефф на НС ! Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В отговор на 'R o c K on Off'

 

1. Между редовете

2. 2009 година бе най-добре организираната Национална Хонда Среща до момента

Редактирано от paRADOx
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено 2009 си беше адски якото преживяване. От тогава до сега... ами мисля, че като кажа, че вече и във форума нямам желание да влизам е достатъчно

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или па просто остаряваш копеле....Публикувано изображение

 

Това със сигурност копеле ... не съм се разнежил , просто констатирам факти и изразявам личното си неодобрение и несъгласие с хроничната матрична зависимост , обхванала форума/то КЛУБ няма/ в последните 1-2 години по отношение НС ! Който иска да се ангажира , който не иска ,просто да подмине и да си прави кефа както му душа сака !

Аз въпроси не задавам , нито търся отговори ... дъвкано и предъвквано е ,положението ми е ясно !

Е .. ако нещо се събуди у хората прочели темата ... хубаво .. ако не .. живота си продължава , всеки си яде кифтетата дето си иска и си пие бирата .. и толкоз !

 

Тия дни може да се позитивираме викаш ....

 

п.п..благодаря на paRADOx за правилния отговор ! Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен , ако решиш да заформяш кюфтета на Ягодите(примерно) идвам с 200 :lol: Ще домъкна и гайджина(Miyamoto) с мене

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма предложете дата бе!То хубу кюфтетата,ма кога?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае Румба,кифтета само на определени дати ли се плющят?... :lol:/> Баце Рацер,аз имам основателната претенция че те разбрах много добре.Както винаги гледам да обърна нещата на ташак че инак ми загорчава едно такова...ако ме разбирате... :D/> П.П. бай Драго,с 200 ли ше дойдеш или с 2000?...П.П.П.2009-та няма да се повтори,за мен беше най-готината импровизирано организирана шарена среща до ден днешен.Амин.П.П.П.П. - ше ти дойда аз на ревизия на тебе бай дистрибутор,и то много скоро.П.П.П.П.П.пъ пъ пъ пъ...нещо взех да прекъсвам,треа да си проверя центровката.

Редактирано от MAD DOG
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма предложете дата бе!То хубу кюфтетата,ма кога?

за датата да се включа ,само да не е в най-голямата жега на август или да съвпадне с Каварна рок фест...Поздрави на всички и дано тая година да има нещо ново и интересно на НС 2013 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво нищо не ти пречи като човек от организацията да сформираш съвместно ангажиралите се хора 2-ра Национална Среща в една година ;) Ще подскажа нещо , тази година имаме не само Национална , а имаме ДЕСЕТА Юбилейна Национална Хонда Среща :)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво нищо не ти пречи като човек от организацията да сформираш съвместно ангажиралите се хора 2-ра Национална Среща в една година ;)/> Ще подскажа нещо , тази година имаме не само Национална , а имаме ДЕСЕТА Юбилейна Национална Хонда Среща :)/>

 

Тино ,точно защото е 10та ,юбилейна среща според мен бе редно да се направи нещо различно !

На Узана пак имаше писта ,на Велико Търново също се изгори доста Бардал :))) !

Милсих си до скоро ,че аз съм единствения който мечтае за срещите от миналите години.Сега се радвам и вече не се чувствам като "Последния Мохикан" !

 

Дракон - това писта ли го наричаме !!!Подобие на такава !!!

С какво се различава от "летището" до Габрово ?!?

Ясно ми е ,че на Дракон срещите се организират по-лесно.Хвърляме една пара на Ицо и ... не се занимаваме с нищо!Лично мен ме е яд и 5ст. да дам за тази "писта" !!!Но не ме разбирайте погрешно ,не е за парите .Въпроса е принципен.

 

Както каза Конофффф - влезнахме яко в матрицата !!!Яд ме е много.Говорихме ,че ние сме различен клуб,че сме различни хора ,ноо... !!!

Съжалявам и ми се къса сърцето !За 2ра година ще пропусна това мероприятие което преди години чаках с нетърпение !Като дете на което са му казали кога ще заведат на сладкарница !!!

 

Но така като се замисля целя свят влиза в тази матрица ,но аз не желая да влизам в нея !

Това си е мое мнение и моля никой да не се съобразява с него !

 

ПП.До някъде разбирам организаторите и им пожелавам успех !!!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъжно ми е. От едно време компанията не е същата. Рацер, ти говориш за едно време, но тогава седяхме на една маса с Матьо, Дрейка, Дида, Майната, Шмиргела, Мад Дога... Ако успееш да върнеш това, значи може би ще успееш да върнеш и нещо от духа на предишните срещи. Хората се променят, нищо не може да бъде същото, каквото е било преди. Да седим и да си чешем пръстите по нещо, което не може да се върне, е безсмислено. Целия този негативизъм точно в момента с нищо не помага на никого. Батко, с кеф и удоволствие ще присъствам на среща от такъв характер, когато я организирате, ще помагам с каквото кажете, пак ще падна от Янев с 1 секунда :P, пак ще пия бири и ще слушам рок и ще се кефя на макс.. А вие ще дойдете ли на тазгодишната среща? Отричате я и сте против нея. А това, мили колеги, не е колегиално, още повече в този момент. За мен тази тема в момента е излишна и безсмислена, не води до нищо градивно, даже напротив, ще доведе до поредните караници и разединение. Тъжно ми е.Хвърлям ръкавицата за айляк-шубрак национална среща, нека старите кучета покажат на младите кое как се прави. Мир. :hondarulez:

Редактирано от Morridina
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tino , така е , може и 4 да бъдат , за всеки сезон по една ! Ама ми се губи нещо глобалната идея ! Знам за Юбилейната и точно това ме изненада , че отново ше "ставаме Дракони" ! И Янев е прав , че така е най-лесно .... Публикувано изображение

Както и да е ... не искам темата да се превръща в спорове и мерения на ... , а просто да си поговорим искренно и приятелски за нещата около срещите ! Ясно е че угодия нема ... и затова съм си бил къча ... защото аз съм дал каквото съм могъл , сега път на младите активисти ! Публикувано изображение

 

 

Драго , Ягодовите кифтета не са добри вече ... ще мислим в посока "Чочко" Публикувано изображение

Даже ми хрумнаха некфи идеи ... за излета .. ама то ше се чуе !

"Мохикани на излет" ... Публикувано изображение

 

Мори , сега видях че си писала докато аз съм драскал !

В мен няма негативизъм .. нито пък критикувам някой или искам да създавам напрежение !

Казах и по горе .. просто констатирам фактите и изразявам несъгласието си , което мисля че имам право да направя !

Не вярвям темата да промени историята , както виждам всеки си вади различни заключения и чете както му изнася !

Нормално .. различни хора сме с различни мозъци ! Оттам следва и че няма как глобалното да е угодно на всички , нито пък нещата ще се върнат или ще се случат като опреди ! Опази боже и това да не става.. защото ще изпукаме от скука !

Не искам темата по никъв начин да повлиява на организацията за НС 2013 , и не е пусната с такава цел !

А друга среща дали ще има .... и ако има , е друга бира !

В момента в който усетя , че разговора излиза от нормалния тон , който водим сам ще заключа лафа .... :-)

 

И още нещо любима Мори ... ти мислиш ли че мен не ме боли като не виждам готини хора и приятели които са отсвирили по една или друга причина НС ... аз самия се дистанцирах ?!

Казваш не е колегиално .... а колегиално ли е да се взимат еднолични решения и да се поставят нещата пред свършен факт ?! Публикувано изображение

Целувам те силно ...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"пак ще падна от Янев с 1 секунда"Няма да стане тази работа ,слънце ! :)))Този път ОБЕЩАВАМ ,че ти ще си много пред мен ,не само с 1сек :)))) !Мога да те победя ,но на танци !Ако приемаш - кажи !!:)

Редактирано от Ianev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Янев, на танци ще паднеш много, баце :D:D Батко..и за вас ще има един басейн с бар по средата и по една студена бира, ако все пак си промените решението..Целуффки :heart:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво,тия теми трябва да ги обсъдим на масаПубликувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Янев, на танци ще паднеш много, баце :D/> :D/> Батко..и за вас ще има един басейн с бар по средата и по една студена бира, ако все пак си промените решението..Целуффки :heart:/>

Разбирам ,че облога е даден :))) и от сега започвам да тренирам яко !!!Само кажи волна програма ли ще е или ще има задължителни елементи !Да си призная на "пилон" съм слаб и за това ще наблегна повече на тези тренировки :))) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега не искам да пиша особено , но ще кажа нещо - леко обиждате мнозинството ,което реши и гласува ДА има Писта :( Още повече , че това че е на писта не пречи на абсолютно никой през останалото време както каза Мори да си се плацика в басейна с бира в ръка и приятели около него ;) Разбирам какви са ви болежките , но ще ви кажа и гледната точка на "новите" хондаджии ( слагам го в кавички защото аз не деля никой на нови , стари , млади или пък големи !!! ) - та "новите" какво намират в една среща от "стар" характер - банда насвяткани до козирката стоят на маса и си говорят на висок тон защото много се уважават . И какво може един "новак" да си каже с един "стърчок" ... определено му е ясно , че за коли няма да могат да си говорят , още повече че и за нещо друго . Не ме разбирайте погрешно , но смятам че не сте прави !!!

Таз годишната среща ще има от абсолютно всичко което може да си пожелае някой , НО НАЙ-ВАЖНОТО Е как ще си го направи всеки един за себе си , дори не е важно как ще му го направи някой си организатор !!! Има ли ЖЕЛАНИЕ , има ли ДОБРИ емоции , има ли ОТВОРЕНО съзнание и РАДОСТ в очите на всеки един , то няма как която и да е среща да не мине добре !!!

 

 

Иво ръкавицата е хвърлена ;) Кажи кога ще пускаме тийзърите за таз годишниТЕ срещи Публикувано изображение

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да заемам страна и не знам дали въобще имам правото да коментирам (който и вариант да бъде, едва ли ще присъствам на НС), но в случая Тино е прав. Всеки разсъждава от собствената си гледна точка. Иво казва, че последните срещите са били хванали калъп и били едва ли не еднообразни, може би е прав, но за него и за още определен кръг хора. Но ако срещата от 2009-а година е била повторена (по-точно мястото на което е провеждана) и до ден днешен не е било променено това място за НС, то и хората от "другия начин на мислене" биха могли да кажат същото, че всичко се повтаря, няма нищо ново и т.н. и всъщност биха си били в правото. Просто различни хора и различни разбирания за "кеф" и "приятно изкарване на НС", това е всичко. Няма как при един такъв голям проект, всички стотици хора да са доволни и единодушни - компромис е ключовата дума, иначе няма угодия. А както каза Тино - ако сам човек не си направи "харашото", ако няма вътре в себе си нагласата, че ще изкара добре и да се опита така да го направи, никой не може да му помогне.Просто констатирам отстрани как изглежда, на никой никаква сметка на държа.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След думите на Трънчо наистина няма какво да добавя - едно голямо ЕВАЛА !!! Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно отстрани нещата се виждат най-добре.

Страхотно изказване на Трънчо, точно в целта!

Подкрепям и цитирам: "Без негативна нагласа!"!!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лесно е да се критикува, а трудно се създава! :cool:

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май и аз съм от "новите" фенове и не съм бил на знаменитата среща 2009, но съм разглеждал снимки и коментари..............общо взето само хубави неща за нея. Обаче бях на срещите 2011 и 2012 , тази 2013 мисля да не "потретвам" !пс: Що не пуснете една анкета какво мислят феновете за мястото на провеждане на национална среща?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм в басейна и около него :lol:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да изхабя малко белите листи на форумо. :)/> Следя темата с интерес и ми се иска да кажа нещо, макар да съм от "новите кучета" които нищо не разбират от "едно време". Разбирам недоволството относно мястото на мероприятието, но това не е нищо ново. Просто няма как да се угоди на всички. И макар да има 10 недоволни писали в темата, може да има още толкова (че и повече) доволни. Разни хора, разни идеали. Това добре, до тук всичко нормално. Обаче покрай това недоволство се прокрадва и едно усещане за разделение на "нови" и "стари кучета", а уж за някакво единство се мъчим да говорим паралелно със всичко останало. Аз като "ново куче" оставам с впечатление че съм излишен на една такава "старовремска" среща за която копнеете. Далеч съм от мисълта, че действително това казвате , но се създава точно такова усещане. Няма как да е като едно време по простата причина че тогава сте били 20 човека на срещата и сигурно 100 във форума (примерно). Както всичко в света и форума и срещите търпят някакво неизбежно развитие/изменение във времето. "Старите кучета" си се знаете, имате си я телефон, я скайп и т.н. Не виждам какво ви пречи да пресъздадете добрите времена без това да става поредната полемика във форума. А лично аз съм голям фен на известната поговорка, че каквото човек сам си направи никой друг не може да му го направи. Ако се съберете дори и на "полето" съм сигурен, че ще си изкарате супер. Все пак в крайна сметка тези срещи се правят от и заради хората, а не място. Забелязал съм че "старите кучета", явно поради носталгична нотка, дори не се опитвате да си направите кефа отново. Повечето казвате "контра" и обявявате че за пореден път няма да присъствате. Сами си го правите. Ще дам един пример. Имам много приятели от града в който живеех преди 10 години и в който ходя 3 пъти в годината в момента. Вярно, преди се събирахме да караме колела и да играем на топчета, а сега се събираме за някой друг ластик и за маса, но това не пречи по никакъв начин да си изкарваме добре заедно. Просто времето и мястото не е фактор, ако това ви е причината. Човек или има желание или намира причини. И да попитам аз нещо като за финал. Като се обявявате против на почти всичко ново и не ходите по срещи, как да се запознаете с "новите", как да стане спойката? А дупката става все по-голяма и голяма... Това което предлагам - да се съберем всички "нови" ,"стари", някои да се запознаем а с други да се видим отново, да раздадем газ, вечерта да се набухаме кой с мръвка, кой с концентрат и тогава да си кажем колко гадно е било. :)/> Без негативна нагласа! Това виждам аз и не ангажирам никого. Както Краси обича да казва - не всичко е черно и бяло, има си и малко сиво. Помислете над това.

 

П.П: Щом дори с Тино сме на едно мнение значи работата е сериозна :lol:/>

 

Привет и от мен и днес !

Следя с интерес тази тема и чета !

Добре ве хора , вие между редовете ли четете или просто всеки си вади извод от написаното до тук ,такъв какъвто на него му е удобен !!!

КОЛКО ПЪТИ КОНОФФФФ КАЗА - НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА РАЗДЕЛЕНИЕ НА СТАРИ И МЛАДИ !!!

ТУК ГОВОРИМ ЗА ТОВА ДА БЪДЕМ РАЗЛИЧНИ ОТ ОСТАНАЛИТЕ КЛУБОВЕ !!!

АМА ,НА - КОЙ ЛИ ЧЕТЕ !!!

Стига сте наливали масло в огъня!!!

И само да споделя ,че на миналите срещи "спойките м/у "стари" и "млади" се случваше точно на масата !На пистата всеки се е заплеснал по "бегачките" и по каките :))) !

Спомням си през 2008 как ме приеха мен - на МАСАТА с кило ракия .Там ми бе бойното кръщение !!!Там научих повече за Хонда ,от колкото когато блях по колите и ги гледах като голям камък !!!

 

Едно се чудя - какво толкова му харесвате на това Калояново !!!Макар и да се повтарям / за което съжалявам / - Вие това писта ли наричате ???!!!???Жалко подобие на такава - ПАРОДИЯ ПЪЛНА !!!Едно селско летище с 2 завоя и всчико това за 1.5км !!!

И това Ви харесва повече ,от колкото да сте примерно на УЗАНА ????

Въпроса е реторичен и не е задължително да изразявате мнение !!!

 

Поздрави от мен на всички !

И който има възможност да дойде да почерпя - ДНЕС УДЪРТЯВАМ ОЩЕ ПОВЕЧЕ :)))) !

НАЗДРАВЕ !!!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'Ianev'

Който иска, може да е в басейна.

Пистата не е задължителна за всички. Публикувано изображение

 

пп: Изобщо не знаете каква ще бъде тази Национална среща, а се разцепвате да критикувате.

Ние обаче сме толерантни, и търпеливо ви изслушваме.

Ще оставим изненадите за тези които ще присъстват, и гарантирам ви никой няма да съжалява.

Горещо желая да дойдат максимално много хора, и особено тези които пишат в тази тема.

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Престанете с това стари , млади , кучета, койоти , чакали , лисици и т.н. Защо го повтаряте постоянно? вече е дразнещо ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаках те да се изкажешПубликувано изображениеМ/у другото Стамен,ти нямаше ли някаква жълта кола със задно?Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурно ще е на НС тая кола :) аМа май не е жълта ;))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...