Jump to content
stomanata

Отказа да пали

Recommended Posts

Здравейте,Мотора е б20з1.Става ПТП. Карам си вдясно и от насрещната лента изпреварват и се удряме кажи-речи гума в гума.На 2-та автомобила се откъсва колелото. Доста и тресна, понеже ми изхвръкна панела на касетофона чак.Та джантата изкривена и колелото напреки на пътя и се влачи, колата угасва.След това с пътна помощ си я пребирам и решавам да видя дали и как работи двигателя, че предницатае изметната на една страна.Давам на контакт и друг път светва зелена светлина с ключ (предполагам за имобилайзера нещо) и изгасва и след това с малко завъртване двигателя си заработва.Сега обаче тази индикация я няма и не се чува едно като напомпване за няколко секунди....Позавъртях по-дълго, но двигателя не заработи.Какво може да се е случило?!?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има бутон за ресет на токовете, които при удар прекасват бензиновата помпа. Не съм сигурен, но на мойта (d14a2) имам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има,не се сещам къде точно стоеше,или е в ляво зад жабката или зад централната конзола.Наведи се от страната на шофера и погледни зад централната конзола,натисни и колата ще запали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ляво от самата жабка, там под самото табло се напипва едно като гумен тампон, натисни го в средата и ще запалиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ляво от самата жабка, там под самото табло се напипва едно като гумен тампон, натисни го в средата и ще запалиш.

Мерси за отговорите.Понеже автомобила е с десен волан, то не би ли следвало в този случай да е вдясно от жабката?Питам без да съм погледнал, понеже явно е доста дребно и се ровя безуспешно 2 часа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При теб бутонът е в лявата част на централната конзола отзад. Каква беше другата кола?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А нищо, просто исках да знам дали е било лека кола, че да нанесе такива поражения. Явно при тази скорост каквото и да е било нямало значение. Органите не заподозряха ли десния волан веднага? Заради такива като тоя с опела ни страда реномето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм бил с висока скорост. А какво да му заподозират на волана, след като не съм виновен....Или те просто си текът статистики в колко от ПТП-тата има участие на десен волан без значение от вината?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...