Jump to content
Krelion

Какво направихте по своята кола?

Recommended Posts

Аз запо4нах да подготвям купето яваж яваж за новото му сърце.Днес му сложихме спортното ока4ване+нови джанти с нови гуми+як струт бар и не на последно място 4ерни фарове

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Керамиката и окачването са поръчани....Като доидат ще пусна и снимки :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Керамиката и окачването са поръчани....Като доидат ще пусна и снимки :)

Браво,не си поплюва6 :) .Мойто Exedy Racing пристигна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сега съм скромен

-Салонче

-Фарчета

-Стопчета

-15-ки джанти , но ще взимам 17-ки

-спортни изпусквателни колектори

-резонатор

- чакам си правата тръба

- чакам си спортното гърне

-K&N панелен филтър

- малко музика

--------------------------------------------

за момента съм се спрял на фейс лифта надявам се другата седмица да сложа крилце, задна , предна броня и прагове :)

искам да я пребоядисам цялостно но още съм в процес на проучване и търсене на конкурентна цена :)

искам да сложа и турбо над 1бар , но то ще е чак зимата че ще заминат доста парички

 

салончето

http://www.avtointerior.bg/6.htm

фарчета и стопчета

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

----------------------------------------------------------------

ей това бяха предложенията за прагове и предна броня , но после се отказах

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от dimy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kолектори 4-2-1сега мисля да си пора4вам керами4ен съединител и олекотен маховик ма се 4уда дали кат си отиде тоз саединтел 6е мога да сложа друг обикновен на неговото мястоволан4е спаркопедали и топка момо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

 

Да това е вти-то след някой леки операции... ама ся е малко по напред де ;) а горния пост мое мода да го изтрие ;) че се обърках..

А ми пълна анти корозиона обработка на абсолютно голо купе и основно пришиване на всяка една точкова заварка

+ смяна на абсолютно всичката гума по окачването с друг материал и шарнири и т.н.

Редактирано от АЛЕКС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко барнах тук таме по купето :P Вече нов интейк ,от колегата Mad One и клима съответно :P

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спортен филтер К&НСпортни колектори,спортна генерацияШорт ШифтерИ последния ъпгрейд Спортен ВАЛв момента търся и МАХОВИК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Малко подаръци за коледа :lol:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леки подобрения по камиона ;)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

+Джантите на Живко AZEV 17" ,снимки по-късно :huh:

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ксенона и новите джанти:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз пипнах това оновабоядисах броните, огледалатасложих споилернеони вътре и вънпромених малко фаровете сложих спортен филтър който е страхотен :rolleyes:mp3 i USB около 800W с два баса пасивен и активен6те сложа и снимки ама като разбера как:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес изцибахме куцото пиле Д14 и дове4ера спускаме 2.0 Dohc Vtec :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и малко снимков материал от проекта на Драгичаhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/19/4651....JPG-1-вата конска сила след д14-ката ;) ;) ;)http://www.picvalley.net/v.php?p=u/19/4652_561.JPGhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/19/4653_565.JPGпп.Драгич голямо черпене ще пада ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение">

 

 

 

и пак нови плазми :angry: този път направо от космическия кораб на АЛФ :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фарове ейнджъл айсокачване кони (жълто)отзад отпредспортен филтър ии жантъ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doggy

H22A JDM SPEC 200hp.на прелюд 3генерация+стрътбарове отпред и отзад+280мм.дискове отпред,по нататък 262мм.отзад(проект)снимки има в темата ми,а мнооооого по-нататък и друг проект за който тепърва мисля и събирам пари(сссссссссссс) :rolleyes::cool:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така и аз леко ъпгрейд - вече не го ядат ръжди моя рекс - Публикувано изображение

освен дето има нова изходяща генерация и колектор, а скоро и още.... :rolleyes:

Редактирано от addevil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest �ЛЕКС
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Редактирано от АЛЕКС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само спортен филтър.За сега :worthy: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-големи жигльори спортен филтър и генерация (D14A1 Dual Carb)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Prelude98

И аз за сега само спортен филтър K&N. Мисля да сложа и едно спойлерче :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Карам ДЕЛ СОЛ но ме мързи да права каквото и да било по него-всичко си е направено в завода,ние можем само да съсипваме.

аз даже и маслото несменям най хубаво си е заводското вече 200 000 само доливам :Pа за ДЕЛ СОЛ съм чувал че и гумите нетрябва да се сменят !!! Редактирано от edikoisi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си направих червени стрелкички :unsure:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б18 Суап

Дензо Иридиум

Филтърче конусно

Срът бар

Дискови Спирачки отзад (in progress)

A'PEXi Vtec Airflow Controler (in progres)

Джанти AEZ "BIMO" 17'

Боди кит

Angel Eyes

Turbonetics на 1.5 бара (some day in progress :) )

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kleni

Спортен филтър, спортна генерация 4-2-1 и най-новото подобрение е премахване на моното и слагане на смукателни колектори от Д16А6. Ще има и още, но всичко с времето си :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

-нови кистални мигачи на предната броня-нови кристални мигачи над калника(още не са пристигнали)-Cold Air Intake-IAT sensor mod-карбонно-кевларен съединител-комплект(след 1-2 дена ще го слагат)-17' лети джанти Ronal Предстои:-63мм генерация-спортен колектор и резонатор-спортно гърне-кристални стопове-чип

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gan_san

Сложих си диоди за светлини на таблото с червен цвят и то не за друго, а защото старите лампи изгаряха поголовно. Разкарах резонатора преди филтърната кутия и катализатора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Комплект оригинални пружини от VTI ;преден горен strut bar ;сток изпускателен колектор от D16Z6 ;спортен въздушен филтър K&N ; Следващите подобрения са благодарение на 1net и johnyboy :) всмукателен колектор от D16A6 ( пълна инжекция )глава от D16Z6 :) чип- made by 1net Следва малко подобрение на окачването (смяна на тампоните и стабилизиращи щанги ) и евентуално подсилване на спирачките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде и моето време :P Около двигателя и по него:--------------------------------------- Външен въздушен филтър K&N (всички започват от него и пускат те

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихи аз не съм много за тук понеже така я купих но все пак доста си поиграх с нея.1.по мотора 1.4i -спортен разпределителен вал. -въздушен филър -гърнитура за 15 коня -1.4IS -чип -изпускателна система с едно гарне отзад с 2 аспуха. -спортни кабели и свещи -само kastrol се сипва2.купето. -спортно окачване -предна броня -задна броня -раздути калници за 9j джанти никаде нищо не опира -вежди на фаровете -спойлер тип пейка за 3ма. -2 цвята жалта перла и черен металик -джанти 16'' 9j 2 цвята 215 гуми -полу затеорен номер тип намръщен -туннинг стопове не от елиенци -полу кожа 4ерна другото червено и на вратите. -предна линия сони задна пионер суб 2х15'' х плод високи бошман -двд плаур 8'' екран. -10 лепенки по 10 коня хаха това е базик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп тук вече и аз мога да се запиша с моята Д13Б2Спортен коносовиден филтър JRИридиеви спещи НГК4-2-1 спортен колекторгенерация на 60мм. с спортен резонатор (въздохо ускорител) мн готино краъно гарне вадещ уникален звукТва е за сега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко подобрения въведох във ВТ-то:-нова боя-спортно Кони(жълто)-панелен КН филтър-спортни колектори+резонатор+мафлър-ксенон-Климатик!-ВТЕК контролер-скоро и чип Мade in 1-NetКолата върви доста прилично и съм много доволен от нея!Истинска мания!Ето и малко снимки от преди и сега Албум снимки :beer:

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз за сега само джанти те сам сменил 15/195/50 мн са красива и мисля че мн и отиват .. искам да сменя слукателната система спирачните дискове .. и изцяло изпускателната система .. насочетеме моля незнам от каде да си порачам или купя в Пловдов живея :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От този уикенд:-Къстъм стрътове с натяг на горните носачи обаче,а не на амортисьорите,отпред и отзад.-Червячен шпер OBX за дифа-Slim Fan 12" на радиатора-нови релси на седалките от САЩ,за да се махнат гадните луфтове натрупани през годините

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече поръчах 63мм генерация+muffler,нямам търпение да дойдат.Сега събирам за колектор и test pipeps.как може да сложат 43мм заводска не ми е ясно...

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ми е честит билщайна(+HR пружинки разбира се), който от известно време карам, както и някъв "спортен" филтър с тръба :rolleyes: от вчера в колата ми, както и бъдещите ми покупки, които никак няма да закъснеят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...