Jump to content
Krelion

Какво направихте по своята кола?

Recommended Posts

гарнитура на главата :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега от каде ги изнамери тия халогенки и искам да си взема такива, ама само в ebay ги намирам също и сутиена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тука в Смолян в един тунинг магазин.... :P:D :D Майтап, ами бех на бригада в Америка за пореден път и си ги донесох от там сам :) + решетката, ветробраните и още доста неща :);)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почерпих старицата с Мотул , МТФ и чистак- бърсак НЖК-та. Посмених някой друг филтър...

И НАЙ-ВАЖНОТО , превърнах ноща в денПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение ПРОГЛЕДНАХ Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от IcoZL
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди два дни карах за последно сивика си в състоянието, в което е в момента - икономик на газ. Вече имам втори автомобил и най накрая мога да започна спокойно да осъществявам мечтата си! :punk: От днес започвам разглобяването на Хондю, предстои пълна реставрация и конверсия на екстериора и интериора към ек9, след това на окачването и спирачките и накрая нов двигател(все още не съм решил какъв).

Редактирано от ilias

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и Х може и К зависи какво търсиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро да се надяваме да сме две ЕК3 с почти еднакав проект :)http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2228/152307433615141360951351099198iVCOCm4Yf5Rlj6SdYgWI.JPG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека е написал че иска тайп Р в сивик...затова съм писал Б серия, защото е най-достъпна. Иначе може и К серия, ако му стиска дупето :D Ако целта на колата не е да върви само направо не ти препоръчвам Н серия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почерпих старицата с Мотул , МТФ и чистак- бърсак НЖК-та. Посмених някой друг филтър...

И НАЙ-ВАЖНОТО , превърнах ноща в денПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение ПРОГЛЕДНАХ Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображение

 

Може и да греша, ама маслата в канала ли ги изсипа?
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека е написал че иска тайп Р в сивик...затова съм писал Б серия, защото е най-достъпна. Иначе може и К серия, ако му стиска дупето :D Ако целта на колата не е да върви само направо не ти препоръчвам Н серия.

Спрял съм се на Б серия, за к20 няма да ми стигнат възможностите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стегнах предницата че имаше тракане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Почерпих старицата с Мотул , МТФ и чистак- бърсак НЖК-та. Посмених някой друг филтър...

И НАЙ-ВАЖНОТО , превърнах ноща в денПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение ПРОГЛЕДНАХ Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображение

 

Може и да греша, ама маслата в канала ли ги изсипа?

 

Не само че грешиш, ами и ме обиждаш с въпроса си Публикувано изображение Наистина ли смяташ , че бих източил маслото на колата си в двора на собствената си къща, където малкия ми син всеки ден си играе ?!?!Публикувано изображение Това , което ти се привижда като масло около цедката е просто неизсъхнала вода.Снимката е правена с телефон , и понеже беше бледа и леко мътна и повиших контраста и експозицията.От там е този ефект.Последното го споделям за твое успокоение .

Приемам , че въпроса си ми го задал без да искаш!Публикувано изображение

Редактирано от IcoZL
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като дядо коледа ми донесе някои подаръци: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=71817&pid=1057321629&st=30entry1057321629днес почна инсталацията им :)/>Нови кумхо за отпред с новите джанти и новите болтове :)/>инсталирах си Грииди турбо таимера ,обаче! се оказа че докато работи тои не работи дистанциното. след като прегледах гугъл се оказа че има решение за проблема ,но това предстои утре :)/>тъкмо ще метна бегъл поглед как се инсталира АЕМ боост контролера.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смених летни с зимни гуми и пластмасов десен цял подкалник на англичанката сега чакам и левия да дойде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко разкази в картинки... Направих го точно преди първият сняг Публикувано изображение Разликата във возията... ми огромна е.. друга кола все едно караш.

 

 

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко не е по темата ама колега може ли да споделиш тия приятни коледни подараци кви пари излязоха

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мии към 1500, монтаж в на един познат гаража - около 4 часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи се оказа че моита хонда не е американка по скоро канадка ;)и имах различен сокет за да може дистанционното на алармата да работи докато работи моя гриди турбо таимер.http://www.s2ki.com/s2000/topic/314036-how-to-use-remote-while-key-is-in-ignition/page__view__findpost__p__22225597сокет е същия като ЦР-В от това което прочетох в нета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених си Маслото и Адренажа +Нови алуминиви джанти+Винетка и Гражданса Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Васе дай да мехнем коментарите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаха мисля,че вече е късно за това мой...пуснато е във суров вид така,както е заснето- без цензура :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Вчера разглобих педалите, петък ще се правят и филма наобратно почва :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменено масло в скоростната кутия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bi-xenon Morimoto projectors с крушки на 4300К и angel eyes. Вече изпитвам удоволствие от нощното шофиране:)

post-13008-0-87938800-1370353641.jpg

post-13008-0-22180700-1370353690.jpg

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луд на шарено се радва!

Публикувано изображение

Публикувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най после с нов волан от 8ма генерация сивик :D/>/>

Публикувано изображение

Публикувано изображение

За сега работи само клаксона, но ще измисля как да подкарам поне аудио бутоните.

Редактирано от ilias
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, иди при някой жичкаджия, ще ти ги свърже за 10тина лв. ;)

 

п.п.

Short Shifter, Camber :D

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1390746_10202134191747257_1752332167_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1379851_10202134192307271_2022538316_n.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно, боцнах едно плафонче на 6та хеч, взето от 6та купе. Вече и отпред има светлинка и ако падне нещо, си го намирам :P.Предстои ми и монтаж на подгрев, за огледалата, за задно виждане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...