Jump to content
bebcho

Заден лагер вие

Recommended Posts

Задния лагер предполагам че е той де, при завои вие на право като карам няма звук.Въпроса ми е може ли само той да се избие и смени или е с главината заедно.Евентуално ако знаете и магазин и цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лагер-главина, едно цяло. 100+ лева... иначе се сменя много лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаждах се в евро07 и там ми казаха че имат само лагера на 60 лв.

 

Публикувано изображение

 

Някой избивал ли е лагер или не е пропоръчително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, тия в евро-то трепат рибата с права лопата. :lol: Външната гривна на лагера е главината, както е казано по-горе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

Преди два месеца смених моя.

Като го свалих и му паднаха съчмите Публикувано изображение

 

Лагер-главина е и всичко е капсоловано и не бих казал, че само лагера може да се смени.

Смяната ми отне точно 15 мин. Публикувано изображение

 

Оригиналния лагер-главина е марка NTN, цената в Евро 07 е 125 лв.

 

Ако имаш някой познат, който да се занимава с авточасти може да ти го вземе на много по-тънка цена.

На мен ми излеза 95 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя заден лагер дето ти го предлагат еврото е преден. И аз клъвнах първия път ама дръжки. Сега си имам преден лагер от който нямам нужда. Иначе е KOYO да, но не е заден... грешно вкаран с-мата. Преди две години още съм им казал да си го оправят и няма братче...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си прав за това нещо... Когато отидох при тях и на мен се опитаха да ми продадат преден.Затова отидох при един мой познат, който се занимава с авточасти и той направи поръчката...

Редактирано от Player101
ЦИТАТИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди две години още съм им казал да си го оправят и няма братче...

Тези са верно големи катили, вкарат ли веднъж нещо в програмата, няма оправяне .. :lol: Аз от 5-6 г. им разправям да си оправят обтяжната ролка за дизеловите Галанти ЕА серията, даже и точната ролка съм им носил в базата в Пловдив, сами да видят 10-те разлики, и няма оправия, продължават да продават ролка за предишната генерация .. :D Хубавото е, че в 7 дневен срок можеш да върнеш грешната част ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задният лагер на хондата е Лагер-главина.Не се избива само лагера.А това от снимката не е за Хонда изобщо.Не е даже преден лагер за главина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Барси ,пак се изхвърли:).Лагер не се проверява с въртене на колелото.Евро 07 имат много читави части и някой път само те спасяват положението.Естествено имат и боклуци,но цената говори еднозначно.Много добре са си заредени с лагери ,окачване и съединители.50% от другите магазини копуват от тях ,защото са вносители.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам за предния лагер, дали може да се смени само лагера или пак се сменя с главината?

Публикувано изображение

Номер 2.

При мен при движение направо и надясно има постоянен шум, а като завия дори и съвсем леко наляво, шума изчезва. Как разбирате дали вие преден или заден. И как със сигурност да разбера кои точно вие? Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предния лагер, Zarrick, се избива. Той не е едно цяло с главината.Как се разбира..... ами с не много опит и с доста "наслушване". Качи някой да седне по средата на задната седалка и се поразходете 2-3 преки и така... :) .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...