Jump to content
ADH-Honda

От кога сте "Хондаджия"?

Recommended Posts

Карам хонда сивик 2.2 дизел 2007 8 генерация fk3

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От кога сте "Хондаджия"?

От хан Аспарух :lol: пс. преди много години (10+) имаше един наточен ЦРХ в квартала, казах си някой ден ще имам такава.Така и стана. 1-2 г. по-късно видях и прелюд 4та... казах си "това ще е колата" и така... :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от 2004-та сред Хонда фанатиците с 96-та Сивик хеч....после взеха да се размножават, мамка им и Хондите ... едвам смогвам паркинг да им плащам вече :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 2010 година съм собственичка на Хонда Д14А3 75кс. до сега! ^_^ Любовта между нас се появи от пръв поглед! :love: Видях колицата да се продава в мобилните сайтове за коли и когато я видях си казах: „Това е колата за мен”,не съм ходила да я гледам,защото колата се намираше в Русенска автокъща,само и единствено се обадих на дадения телефон,за да питам цената и, и дали ще могат да ми я докарат до Стара Загора за регистрация .Съответно ми я докараха и аз тогава я видях за първи път.От тогава марката Хонда плени сърчицето ми,както и от тогава до днес не съжалявам за съответния ми избор. :heart::heart: И мога с гордост да кажа,че съм Хондаджийка :honda:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа беше 2007 година август месец....За първи път сядам,карам и до там :)/>/> Д15б2 беше седан 5-та ег8..95 година една от последните с черно табло,подлакътници голямо барче а у....Кой да знае какво купува тогава...Както и да е взехме се с нея, но 2 години по мъките докато успея да си я прехвърля на мое име :Х ( старите филми с кола на инвалид) та 2009 най-после беше на мое име....С двигател съм нямал проблеми, само консумативни...Много сопа е виждала тая кола...До лятото на 2010 или за 3 години бях сменил 8 или 10 чифта гуми и поне 3 пъти вътрешните тампони на долните носачи...От лятото е реставрирана тотално...тенекия, боя , окачване, ново сърце и т.н. За мен това е колата която те кара да се усмихваш и с всяко натискане на газта те връща на 17 :D/>/> п.с. Собственик съм на 5-та хеч бяла на цвят и на едно МС2 което вече си отиде поради нужда от органи за трансплантация , но първата Хонда "ръжда" не хващала ми каза един приятел :)

Редактирано от Fero
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През 2010, нещо сам си се зарибих, две години се свивах като мишка да пестя пари, дебнех в мобилето, разглеждах на живо и сега карам прекрасна ек4.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Tова на аватара ти не е ли бившата кола на I_V_O? Редактирано от ZaRRicK
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно аз съм най-големия новак :) Сивик Аеродек от 10.2012. Иначе от много години съм хвърлил окото на хонда като марка и накрая си взех и така... Аз не съжалявам за избора. Правих някои дребни неща, но като цяло мога да кажа, че е истински автомобил и имайки предвид, че е 1999 година превъзхожда много нови коли по много параграфи. Това е от мен след скромния ми опит :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно аз съм най-големия новак Публикувано изображение Сивик Аеродек от 10.2012. Иначе от много години съм хвърлил окото на хонда като марка и накрая си взех и така... Аз не съжалявам за избора. Правих някои дребни неща, но като цяло мога да кажа, че е истински автомобил и имайки предвид, че е 1999 година превъзхожда много нови коли по много параграфи. Това е от мен след скромния ми опит Публикувано изображение

 

Май аз съм наи-новия :) от една седмица съм с първата си хонда.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Tова на аватара ти не е ли бившата кола на I_V_O?
Тя е.
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам хонда сивик 1.4 бензин 1997

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам хонда сивик 1.6 97г. от 2010г. ........ ама незнам дали съм "хондаджия"

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямата мания са тия хонди , ако си истински фен , никога няма да се откажеш...16.11.10г. 1.Започнах с хонда сивик ЕК3 115 коня икономиче .25.05.11г. 2.Реших да упгрейдна с хонда сивик ЕК4 160 кончита .11.12.12г. 3.Реших да вляза в дълбоките води с хонда сивик ЕД6 90 коня на гас ! Дърта бабичка си взех да видим каква баба-бегачка ще стане до април месец :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През юни 2012 си взех Акорда.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от скоро (14;12;2012) сам горт сопственик на Honda Civic 2004g. !.7 101kоня

Редактирано от jamalski87
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 2010г!

Редактирано от Steve Vai
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10.05.2011 civic V първа и последна кола ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели на марката. Къпих първата си любов през 2005г. Сивик седан 6-та, Д14А4. Много радост. Бях един от малкото по това време със седан. Подгрев на седалките, пръскалки на фаровете, с още една опция за регулиране на шоферската седалка. След това стана ВТИ. А от миналата година МБ6. Имам изключителни преживявания и с двете.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През 2005 г. боядисвах една 5-та хеч и след като я покарах за да ий направя боята се влюбих в тези кочинки! 2007 г. си продадох астрата и случайно попднах на купе 5-та и до сега си го карам с кеффффф!!! Всички досегашни коли съм ги продавал на 3тата година най-много но тази ще си я карам още.........

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм горд собственик на хонда сивик 6 генерация от юли 2010 година до сега.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От както се помня... бях някаде на 10-11 като се качих на вълната. На 18 когато ходих да гледам първата ми Хонда ( хеч 5та ген). Не ми хареса много чесно да ви кажа.Мислих , че съм седнал на земята , но си казах " Толкова години съм вярвал в нещо , няма как да се откажа точно сега" ... И така взех я и 4 години след това не съжелявах , докато не я блъснах :) Сега карам 7ма купе и отново съм на върха на щастието... Благодаря на Соичиро Хонда , че е създал тези коли!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От март 2005 хеч 5та ген,до февруари 2010 когато една кифла мина на червено ме удариПубликувано изображение.И поне чаках бебoкПубликувано изображение,от март 2010 карам CIVIC Aerodeck D15Z8.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Март 2012 карам Civic 5 та хечбек .. д13б2 .. живот и здраве до март 2013 да е станал д16з6Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През далечната 2000г. смених Опел Вектра / 1.7 ТД с Исузу мотор ,не беше лоша кола ,все пак имаше Японско сърце :)) / с Сивик 5г.хеч !Сладурката приситигна в контейнер от Канада !ЧУДО на ЧУДЕСАТА !!!Първия месец се ядосвах и е псувах ,заради малкото врати !Свикнах иии ... до ден днешен не мога да се загледам по друга кола освен ХОНДА.Все още се движи и няма прблеми / поне така твърди новата и собственичка - ПЛЮШЕН ГАД / ,а и както знам е влюбена в нея !!!А трябваше да е влюбена в мен :)) !!! През 2008 се докоснах и до чудото EG6 / фул сток B16 / !!!Не мога да опиша чувствата ми когато се качих на нея .Каквото и да кажа ще ми се струва ,че е малко !Сега карам НАЙ-ХУБАВАТА ХОНДА!Мома Англичанка 1.4 на метан :))) !Знам ,че много хора ще ме усвиркат ,но ако може друг да се похвали ,че с 8лв минава 130км в града - ОК !И така през 2001г се подложих на трансплантация и ми присадиха Японско сърце :)))Не го сменям за нищо !

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda civic d15z8 114hp от октомври 2010г.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех моя Сивик 5та ген. д15б2 през декември 2012 : )

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре и другиден ще станат два дни откакто съм :D/> . От 2009 г.,11м.я имам,но съм фен малко след това,като видях разхода ѝ.

Редактирано от kvd74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с Хонда Сивик 6 генерация от 2010 г. до сега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 1999 с хонда сивик ед7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От съвсем скоро: февруари 2013 си взех Civic 8 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 07.12.12 станах официално Хондаджия. Карам черна 6ген купе . И вече съм лудо влюбен в тази красавица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 2010 година Септември ... 1 вата ми любов( кола ) беше белия лебед ( бяла Хонда Сивик англичанка 1995г D15Z6 ) с нея някак не се спогодихме много ме харчеше ( предимно масло и други течности ) и сега карам черния дракон ( Хонда сивик 6 ген хеч D15Z2 ) вижте с нея доста се разбрахме :) всичко си е както трябва :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен,от два дни съм собственик на Honda Stream 2.0,156hp-2003 год.,надявам се да не съм сбъркал в избора си... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата ми Хонда е някъде от 2008ма сивик анлгичанка. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...