Jump to content
ADH-Honda

От кога сте "Хондаджия"?

Recommended Posts

Хондаджия станах през 2007г, след като един приятел си купи хонда сивик д14а4 и ме повози на нея. И след година, като посъбрах пари, се сдобих със д14z2. Продадох я и сега си търся б18 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 2006г. Когато си купих първата кола Хонда Сивик 1987г. набор често срещана в форума под наименованието телевизорче. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз станах хондаджия 2009 бях маниак на бмв но баща ми не харесва бмв хехе и много ми хареса сивика и след сивика искам само японско и така започна моята история ....... първо имах сивик д16з6 5г. а сега минах на прелюд 3г. б20а7 Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още като малък много се кефех на Хондите Публикувано изображение но официално съм от септември 2012 откакто си взех Хонда сивик д13б2. Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1989г.купих първата си Honda Civic 2 gen. Hondamatic. От тогава съм на мнение,че Хонда са мнооого по-коли от другите ,защото аз тогава карах 5 пъти по-скъпа кола и 5 пъти по-скапана.

Редактирано от Ombre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като се замисля още когато бях юноша млад станах фен на този уникален звук от двигателите на Хонда.Сега съм на 33, а по онези времена Хондите бяха достъпни за автоджамбазите и хората с повечко пари. Говоря за 90-те години. Чак през 2008 година успях да се сдобия с една не толкова чистокръвна Хонда, но все пак със сърце на Хонда. И до сега карам и се радвам на моята мома англичанка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята мома англичанка я взех също през 2008г.,търсех си комби и това е беше най добрия вариан за мен и моето семейство,с двигател D15 Z 8 се държи перфекно.Следващата пак ще е японка ама май ще е Акорд;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен на Хонда съм от 2 години откакто почнах да разучвам какво има под капака на колата и като разбрах какво всъщност представлява V-tec и какви резултати се правят с такива двигатели и спортният външен вид бързо Хонда ми стана любимата марка и се надявам някой ден като си изкарам книжката да карам една стегната 5-та генерация Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен съм на хонда от много отдавна, но едва миналата година (2012) успях да си взема един сивик 5-то поколение, хеч, D15B2... Голяма мания, нищо общо с немските, които съм карал... The Power Of Dreams (:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 год. се "родих" с Хонда и ще си умра с Хондааааа Публикувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен съм на марката от много отдавна, но успях да си взема хонда едва преди 3 месеца. Уникален автомобил, ако и на здравина е на половина колкото ги хвалят... просто нямам думи. За момента друга марка не съществува за мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станах фен на марката 2006г. когато за първи път се возих в CRX vtec 2 ген. уникално изживяване. През 2012 си купих сивик д14а4 6 ген японка

Редактирано от schumi_fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен съм още от когато цъках NFS със Honda S2000. До нея още не се е стигнало (поради финансови причини естествено), но след 6 месечно търсене на 5ген купе, както си отивах до магазина попаднах на 6-та японка фейслифт (беше спряна на 20 метра от нас) и на следващия ден вече бях я купил Публикувано изображение. Това се случи на 3-ти септември 2012г.

Редактирано от dark_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си хондата ,акордчето 2009 от тогава общо взето станах голям фен не само на хондите ,но и на всичко японско,една от любимите ми коли е NSX,за мен тя е емблемата на хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След повече от месец ровене из нета да търся малък джип, който да става за градски условия, да е достатъчно проходим в зимни условия и най-важното да гори като лек автомобил се спрях на Хонда ХР-В с по-големия мотор и четири врати. И машината отговори на очакванията ми. От юли до сега за около 5000 км и изчислен среден разход под 9/100 газ е направо идеалния за мен автомобил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 2006 съм фен и исках да си купя 5та ген. купе. През 2008 си купих 6та купе, а от преди 2 седмици съм собственик и на прелюд. Общо взето голяма мания са си тия хонди :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 2001

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам хонда от Юни 2011.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 14-15ти ноември месец 2011. След дълго търсене на Волво v40 дизел (блях Рено двигател и скорости) беше забелязан син екземпляр Honda Civic Aerodeck от баща ми. Казах си е Хонда е трябва да я видя. На следващия ден я капарирах и все така и се ме радва :rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От февруари 2011 имам сивик ej9 :P Не мога да се сетя за по-добър 1-ви автомобил единствено асматика в предния кош малко ме дразни ама това се оправя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 2004 се запалих по Хондите, 2009 първата ми 5та хеч и февуари тази година още един сивик 5ген. А съм само на 18 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше 2001 или 2002 като излезе Бързи и Яростни и като видях купето 5 ген луднах, но нямах 18 год а и много кинти бяха тия купета. през 2007 взех сивик 5 седан д15б2 и така до 2008 когато наи накрая си взех ЕJ купе. и 2 те коли още ги имам и ме радват всеки ден :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2007г си купих 1-вия сивик 5-та хеч D13B2 така на майтап. Преди това имах рено клио 1.4. Но от както седнах в сивика си казах това е моята кола.Карах я около година и я продадах ,защото не се знаеше на кой се води-беше на инвалид регистрирана.След нея си купих 5-та седан D15B2,но седана не ме кефеше колкото хеча и я продадах след 4 месеца.После си купих Форд Ескорт защото ми изпадна изгодно,пък и нямаше какво да карам.След това го дадох на сестра ми,и си взех Фиеста :Д пак ми беше на оферта.До преди 2 седмици когато направих бартер Фиестата за Хонда Сивик 5-та хеч D16Z6 и мисля да не се разделям с нея вече.Вече и сложих и Г.И Истината е в ХОНДА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм хондаджия от преди да имам книжка. Харесвам много японски коли не само хонди но те най ми тежат на сърцето. Официално сам хондаджия от 2011 г. понеже тогава събрах достатъчно пари да си купя така мечтана от мен Хонда Сивик 5-та генерация и си я карам до ден днешен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,и аз се пресъединих към клуба. Вече горд собственик на СИВИК 8 ГЕНЕРАЦИЯ!!! Безаварийно на всички!!!:)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях такси шофйор и много различни коли карах в 4 год.кариера обаче никога не бях карал японска кола,а знаех че японските са по-различни,мислех че е хубаво голф4 1.9 тди 110кс защото хубаво "лепеше" ме за седалката.Баща ми реши да купува кола и аз от Македония дойдех в България да търся кола за него.-той искаше поло 1.4тди 75коне.Докато бях тук разхождах се с едно момиче и и обясних за какво съм тука и че аз претпочитам японските коли(мислех на mitsubishi,toyota,nissan,subaru) а тя ми каза:"ахааа,ти искаш hondaaa"-е тогава се замислих малко като че ли мислех само моторите хонда са качествени.Събирах пари и си купих d16y3 25януари 2012 бях много доволен от нея-(на старт с голф4 тди 110кс изеде ми малко от прашината:lol:/>,след това ме стигна голфа )даже с нея блъснах стълб и нямаше никакви щети по мотора.След това купих си d15z6-също много доволен от вървеж+разход(по-бърз e от d16y3,но не се сгоних с голфа)и сега съм без кола,а търся естествено хонда.Мислех си за тойота...обаче знам каква кола е хондата и не ми се ще да променя марката:plane:/>

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и брат ми сме фенове от малки на Хондите,но първата ни кола беше Форд Ескорт дизел подарък от баща ни това беше през 1999г след като го карахме близо 6г през 2005г ми изпадна едно кончертo D16A8 и от тогава до сега карам само Хонди Кончерто D16A8Сивик 4г 2бр D15B2 и D14А1 като D15B2 беше единствената 4г боядисана в оранжево с бяла перла Сивик 5г D16Z7и последната ми Хонда беше Шатъл D16z2 в последствие стана Z6 единствения Шатъл с v-tec в бгно за съжаление се наложи миналата година да го продам.и сега временно останах без кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондаджия от август 2010 година - Сивик 6 ген , зарибих се от 10-12 годишен от на дядо ми Хондичката - много здрава Джаз '84 година страшна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пристрастен от 2010г. май месец. Тогава си купих първата хонда а именно ЦРХ! Модел 1989-та, преди фейслифта с двигател д16з5. Радвах и се, като за първа кола близо 3 години и я продадох защото се влюбих в сивик 5-та купе с витек двигател! От 8 месеца притежавам желаната хонда и съм направил мини ме, с което сбъднах една малка моя мечта! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше 98 година, ... колата - Honda Accord Aerodeck 2.0, 88 набор. Невероятен автомобил, никога няма да го забравя!http://www.picbg.net/u/73587/57727/746191.jpgп.п. Тогава още нямаше цифрови, ... :D/> ама ето го звяра.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 30 май 2009г. Разбрах,че това е моята кола още щом седнах в нея, даже не я бях карал. Просто седнах и си казах: "Това е моята кола!!!:"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мойта хонда я купих 2000г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От юли 2013 - хонда 6 генерациика хечбечи - 90 то коня - много добре се усеща скоростта :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

декември 2009 мома англичанка D14A8!Oт тогава неискам и да чуя за друга марка !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме пак :)Сега си купих (на 29-01-2014) страхотното купе 5генерация d16z9 и честно да ви кажам колеги това е първата кола от която настръхнах :plane: няма да я продавам докато не си отидам от този свят  :yes: само се питам едно ...-ако тя сток така върви колко повече върви b16a2??  :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се качиш в бърза Хонда слагай памперса тогава :)))))))(в кръга на шегата)От 2001-ва съм "привлечен от марката",от 2007-ма голямата зима съм пристрастен,а в последните 2 години диагнозата не е на добре :))))))))))))

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2009 нещо ми се премести съчмата в главата, бях обявен за луд от колегите от Ланча форума че съм дал 10 бона за кола на 11 г :) и от тогава се почна, от първото кръгче с ЦРВ не ми се слизаше от него и щях не щях го платих :) Инак марката я харесвам много много отдавна от далечната 1993 когато мои приятел караше такъв акорд http://bringatrailer.com/wp-content/plugins/PostviaEmail/images/1980_Honda_Accord_resize.jpg тогава още нямах кинти за кола щото таман влезнах в казармата. След уволнението почнах работа и шефа имаше Кончерто 1,6 голем звер, станах му фен още първия път когато ме прати с него да купя китки за жена му :) Но така и през годините не посмях да си купя Хонда наплашен от скъпите им части. Престраших се 10 год по късно :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...