Jump to content
Борис Трингов

Hr-V Срещи-Пловдив

Recommended Posts

Хайде колеги няма ли Hr-V-та на линия ? Може и CRV-та ако има мераклий ;)/>

Редактирано от Борис Трингов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз всички дето ги виждам из пловдив ги карат жени,или мъже над тая възраст,дето да се регват по форумp.s.то напоследак,никви срещи няма,ти за хрв говориш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СПАМ:Има, има, на Братската на срещата на джак ръселите сме повече хондаджии отколкото на официалните срещи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли и други териери на срещите или сте само джак ръсели? Защото ако има може да направя малко разнообразие с един яктериер в неделя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти вземи ела неделя на братската и ша видиш,4е там сме един малък хонда фен клуб.Верно преди седмица имаше 4-5 jack rusel-хонди.Приемаме всякви скачащи териери

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всякакви териери са добре дошли.Може да са яки и не чак толкова яки, няма значение.Айде стига, че оспамихме темата на колегата и скоро ще му я затрият,пък ще земем и ние да отнесем по нещо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Пловдивските общи сбирки мисля че има отделна тема ... затова разправяйте се там колеги ако може !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еййй и по модели и модификации ли започнахме да се делим ... това не отива на добре :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като цяло за темата има определен замисъл и идея ... никой не се дели ... и евентуално ако се появят мераклий срещите ще бъдат с останалите ... без да засегна никой не всички сме състезатели и не всички ни вълнуват турбини и дръпки и т.н.(за което се говори основно на сбирките) ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е точно така колега,защото съм присъствал на поне 50-тина сбирки и трябва да ти кажа че си има хора за всичко! Някой ги интересува точно това което спомена ,но има много други които не взимат участие в тези спорове и си чукат мохабет за много други общочовешки неща. Все едно да кажеш че аз като съм автобояджия все за това трябва да говоря с хората около мен??? Дано на пролет малко се пооправят нещата с хората че да има повече присъстващи на тези сбирки,които наистина много опустяха след това лято.... ПОЗДРАВИ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...