Jump to content

Recommended Posts

Май трябваше да питаш колко са колегите с Тайп-Р от всички модели,защото с DC2 сте не повече от 3-4 човекаПубликувано изображение.Едната Интегра е бившата моя т.е. на СтаменПубликувано изображение-сега е пак във Варна.

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с JDM-ka само че DC-1 с мъник под капака :)/>/>

Публикувано изображение

дайте снимчици да видим вашите убавици :)/>/>

 

P.S. аз май не съм за тук де като не съм type R

 

P.S.2 и аз съм ЗА да се запознаем ако се наложи нещо на някой да си помагаме, че е малко сложно с редките коли...

Редактирано от Sako

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да сме 3-4 човека,ама искам да се запозная с тях.Все пак това е рядка кола в цяла Европа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с JDM-ka само че DC-1 с мъник под капака :)/>/>

Публикувано изображение

дайте снимчици да видим вашите убавици :)/>/>

 

P.S. аз май не съм за тук де като не съм type R

 

За тук си не бягай!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тази машинка я засичам, от няколко години насам в близост до моя квартал.Не знам на кой е, но е много манЯшка.Мисля, че е чистокръвен Тайп-Р.Не можах хубаво да я разгледам, че да не ме помислят за някакъв бандюга :D

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в Стара Загора гледам от скоро,че се разкарва една черна DC2,но не знам дали момчето е регнато във форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в Стара Загора гледам от скоро,че се разкарва една черна DC2,но не знам дали момчето е регнато във форума.

Можеш ли да я снимаш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо чудно да е моята, от там я взех преди 5-6 месеца и скоро тез дни бях пак там с нея :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо чудно да е моята, от там я взех преди 5-6 месеца и скоро тез дни бях пак там с нея :D/>

Кой сериен номер носи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тази машинка я засичам, от няколко години насам в близост до моя квартал.Не знам на кой е, но е много манЯшка.Мисля, че е чистокръвен Тайп-Р.Не можах хубаво да я разгледам, че да не ме помислят за някакъв бандюга Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

С тази американска предница,трудно за чистокръвен Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив такава е предницата за Европа,мойта е същата.

Редактирано от MIYAMOTO
Цитати

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как разбра, че е точно Американска. Това е Евро варианта на Интегра тайп Р. А под чистокръвна човека има предвид - истинска интегра тайп Р, а не просто някаква интегра с лепенки тайп Р.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнаех,мерси за инфото. Публикувано изображение

 

До сега си мислех че само японската предница е чистокръвен тайп-ар

Редактирано от Alex_VTI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко станаха?Публикувано изображениеПознах ли,или съм се заблудил?Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко станаха?Публикувано изображениеПознах ли,или съм се заблудил?Публикувано изображение

 

Близко си!Много рядка кола ще дойде! Редактирано от Ivo Lenkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А,само налучквамПубликувано изображениеВече ти писах,че е по-добре да питаш колко са общо "R"-ките в БгПубликувано изображение.Вероятно ще се съберат 20-тина от всички моделиПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А,само налучквамПубликувано изображениеВече ти писах,че е по-добре да питаш колко са общо "R"-ките в БгПубликувано изображение.Вероятно ще се съберат 20-тина от всички моделиПубликувано изображение

 

Може и да си прав,ама мен тайп р-ките не ме интересуват,а само Интегрите тайп Р.Това е друг а бира,карам Паджеро 4 3,8 бенз.,но то е само за пред хората за мен интеграта е колата,тя ме подлудява,кара ме да се чувствам млад и луд,побърква ме.Само да дойде лятото и пак ще съм с нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за офф-а ама мисля че интегрите в бг ще са едноцифрена бройка... Щом от целия фен клуб на националната имаше само 2...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за офф-а ама мисля че интегрите в бг ще са едноцифрена бройка... Щом от целия фен клуб на националната имаше само 2...

Да и то на пръстите на едната ръка се броят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо чудно да е моята, от там я взех преди 5-6 месеца и скоро тез дни бях пак там с нея :D/>

Беше с заден спойлер като на Тайп Р.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София съм засичал 100%-ова Integra Type-R, с чуждестранна регистрация. Не знам дали е на българин, но тътена който създаде още кънти в ушите и сърцето ми..Брутална на звук и визия!

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Враца съм засичал един единствен път жълта ACURA Integra Type R, същата като от тази снимка:

 

Публикувано изображение

 

...колата беше дори с американска регистрация (по спомен на номерата пишеше щата Флорида, но може и да бъркам вече, че това беше отдавна, преди 2 години почти), джантите бяха никелирани типично по американски, но не помня дали бяха този модел или други, по-различни, но също ОЕМ хондови джанти. Уникално красива кола е на живо, няма нищо общо с това да се гледа по картинки в нета (от картинки не се добива за реалната представа, за пропорциите на колата и ако човек не е виждал на живо, а само е разглеждал картинки, ще му се стори тази кола "обикновена" и нищо особено, но на живо е красота, впрочем този ефект го има при повечето хонди - на живо са по-красиви от колкото по снимки, каталози, брошури и т.н.).

 

Но само един единствен път съм я мяркал тази кола в града, явно просто е минавала от там, не е на врачанин. Даже докато карах зад нея (понеже като я засякох и нали се сещате - газ и карам по нея безцелно, само и само да я гледам повече и повече) успях та спряхме заедно на едно кръстовище и загубих ума и дума и почнах да я оглеждам като пълен кретен (такова нещо за пръв път ми се случва впрочем)... а момчетата които бяха в нея почнаха да ме гледат странно и притеснително ала "какво ме гледаш все едно ти беля яйце" :lol: , но ме досрамя да се провиквам през няколко метра и разпитвам за колата... така си и остана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи не са ни фотогенични Хондите, затова само на живо трябва да се гледат Публикувано изображение .

 

Ние във Варна тук имаме привилегията така да се каже по срещите да си гледаме една бяла хубавица Публикувано изображение .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загледайте се в снимките на ТАЗИ ТЕМА, 99% съм сигурен, че това е колата за която споменах в горния си пост.Дали влиза човека във форума ?!

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омбре да изплюе камъчетоПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес отново видях старазагорската интегра - европейка Type R DC2 с десен волан на 100%,цвета беше черен или нещо тъмно ,просто колата беше доста мръсна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази жълтата съм я виждал при Омбре,а преди това и на друго място.Виждал съм и една червена,но тя май с друг ДВГ,така че до тук с бялата,която пак е в София и мойта станаха 4/четири/.Давайте още и снимки естествено,ако не ви мързи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди Нова година видях в София "Интегра" с десен волан и четири врати,малко странно изглеждаше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Япония и САЩ (Акура) това е нещо съвсем нормално :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време Darcosi продаваше черна integra можеш и него да питаш кой я е купил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо ново под слънцето!Ако продължавате така ще си взема Голф 3 или 4 или пък 5,а може и 6.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е какво ново очакваш колега :D най-много още 1-2 да се появят но и това ме съмянва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали за това са уникални тези коли,ако ги има под път и над път никой няма да помни кога е видял интеграта:D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с колегата от горния пост,тази кола точно с това е уникална че е рядка а не като разни голфове(извинявам се за спама) дето могат да се видят навсякаде!Кола като Интегра заслужава да се види поне веднъж в живота Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...