Jump to content
MonzA

Варна-Троян

Recommended Posts

Привет колеги.Предстои ми пътуване от Варна към Троян тази седмица,може ли някой,който е минавал по този маршрут да сподели от къде да се мине кой път е по-пряк и по-хубав за пътуване.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наскоро ходих там през Велико Търново, Севлиево :) Пътя е много - хубав мисля, че само на едно място имаше дупки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Караш си по главния път за София до отбивката за троян. Пътят няма дупки до отбивката и е хубав.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз те съветвам да караш по главния път до разлкона за Ловеч и Троян (след Севлиево е). Малко повече км-са, но ще пътуваш много по-спокойно.EDIT: Пътят, който предлага колегата през Севлиево минава през доста села и според мен се губи повече време.

Редактирано от tsurko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и от там да съм минал колега :D ползвах gps и не се сещам дали минах през севлиево или ловеч ама използвах най - късия път :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През Ловеч не може да си минал защото няма да е било най-късият ти път. Не искам да обиждам никой ама отворете една карта поне да видите кой град къде се намира и след това ползвайте GPS-ите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, да:) Ако си минал през Ловеч - смени си GPS-a. Според bgmaps разликата в разстоянието межу главния път и 'през селата' беше около 7км. Според мен не си заслужава .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами май говорим за едно и също нещо, ама нещо не можем да се разберем... не минах през севлиево ами по пътя за ловеч.. мЕтака няма за какво да си ме обидил ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътищата са два:1-вия е Варна-Севлиево- с.Сенник. - с. Градница- с. Бериево - с. /Д/ Ебнево - с. Велчево /където на влизане в селото се хваща на дясно по един мост посока с.Орешак/ - с. Орешак - и крайната ти точка гр. Троян.2-рия е Варна - разклона за Ловеч/Троян и гр. Троян.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги.Избрах да мина по царския път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...