Jump to content
xxxgo6o

сивик 5та ген. зимни гуми, повдигане ?

Recommended Posts

Здравейте колеги.зимните гуми на хондата в момента са 13" съответно 175 / 70 / 13 , искам да сложа 14" железни джанти. И малко по висока. Дайте съвет за гуми ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, идеалния варият за теб е 175/65/14, този размер го дават с 8мм по-висок от стария. А относно марка и модел избора е твой ;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

175 70 14

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре си остани с 13-ките, 14-ките са доста по-тежки но все пак ако искаш да е по-висока 175/70/14 или по-високи 13-ки но става малко по-грозна с такива гуми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Благодаря за помоща ;-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре си остани с 13-ките, 14-ките са доста по-тежки но все пак ако искаш да е по-висока 175/70/14 или по-високи 13-ки но става малко по-грозна с такива гуми.

А да колега с 13" е по добре, но зависи, и малко ниска иначе сега съм с 15" ( летни) и си е ОК. Май ще опитам на 175/70/14. пък ако не е ок ще си върна старите ;-).Притеснявам се че с тези (175/70/14) няма да мога да сложа вериги ако ми се наложи !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз от 195 55 15 слязох на 155 80 13,супер са ,само че,с висока скорост НЕ ЗАВИВА! Подобри возията,ако при Сивик 5 мойе да става вапрос за такава!!! Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз от 195 55 15 слязох на 155 80 13,супер са ,само че,с висока скорост НЕ ЗАВИВА! Подобри возията,ако при Сивик 5 мойе да става вапрос за такаваПубликувано изображение Поздрави!

 

Колега благодаря за инфото полезно ;-) При мен летните са с диаметър външен 603 а твойте са 578 (зимните) т.е. -25 разлика или 14,5 във височината на автомобила ;-) иска ми се да е по висока малко хондичката. гледах едни 165/80/13" обаче няма хубави гуми с тези размери само тигър, дебика и още нещо :-( Пак отивам към вариянт 175/70/14" Обаче нямам джанта и отиват към 500лв. Сега сложих зимните от миналата година (те са хубави) и засега съм ок. Ама на ниско , между другото ако са ти изпуснали пружините както мойте трябва да си висок точно колко мен ;-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята я карам с 155/70/13 и няма никакви проблеми ... за сега Публикувано изображение

Но ще мога да дам малко повече инфо, когато има по-голям сняг и я видя как гази Публикувано изображение

В неделя имаше добро поведение на пътя, а и с ръчната много добре влизаше Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз какво да кажа имах 2 гуми 195-55-15 с 9 мм граифер и си сложих спортни прожини и калниците опряха в гумите и се наложи да си сменя гумите с 195-50-15 с 6 мм граифер за да не ми опират калниците в гумите и колата стана мн мн ниска и опирам навсякаде ама не ми се слагат стоковите прожини с тях ще дигна колата с 4 см ама сега е по стабилна и мисля да си остана така като снегорин Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, гледам всеки си кара с квот си иска :ph34r:/> Проблема ми е че ходя в планина и минавам един черен път. Зимата ако не съм нависоко немога да мина и 20м. Иначе предимствата на ниската кола са ясни, но трябват хубави пътища а тук са кът. Ако нестане догодина ша сложа гуми от трактор :robot:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...